365 dni dla eventu – Event Katalog 2020/2021 już dostępny!

Na rynku pojawiła się kolejna edycja rocznika Event Katalog, który na przestrzeni ostatniej dekady wpisał się w branżę jako narzędzie praktycznej wiedzy i inspiracji, dedykowanej specjalistom zawodowo związanym z kreacją wydarzeń na wszystkich ich płaszczyznach.

Docenianie przez firmy eventu jako narzędzia marketingowego, zrzeszanie się branży w stowarzyszeniach i organizacjach, setki gości na wydarzeniach branżowych i event managerowie prześcigający się w poszukiwaniu i oferowaniu rozwiązań nieszablonowych i ciekawych – wszystko to pokazuje, że branża eventowa cały czas się rozwija. Udowadnia to także Event Katalog, który już po raz dziewiąty zaprezentował na swoich łamach pełen przekrój branży.

„Branża eventowa analizuje rynek i otoczenie konkurencyjne. Zrzesza się w stowarzyszeniach i organizacjach, zapewniając dostęp do niezbędnego know-how. Z trendów zaczyna więc nie tylko jedynie korzystać, ale również aktywnie je wyznaczać. Dlatego polskie, współczesne eventy mogą śmiało konkurować z wydarzeniami ze światowych rynków, a branża bardzo szybko się rozwija i daje swoim klientom mnóstwo możliwości. Jakich? O tym dowiecie się z nowej edycji naszego rocznika, który gorąco polecam” – informuje Marta Klecha, redaktor naczelna rocznika.

Dostawcy usług eventowych i przedstawiciele obiektów, starając się dotrzymać tempa swoim klientom, ciągle zaskakują kolejnymi nowościami.

Na łamach rocznika pojawiło się ich prawie 300. Nowa edycja rocznika jest rekordowa pod wieloma względami. Oprócz inspiracji do tworzenia eventów, w wydaniu znalazły się także relacje z najważniejszych imprez branżowych  oraz interesujące rozmowy z ekspertami, m.in. wywiad z Otylią Jędrzejczak, Maciejem Orłosiem czy Tomaszem Kammelem. Nie zabrakło także rozmów w przedstawicielami najważniejszych organizacji branżowych.

Przepis na udany event z pozoru jest bardzo prosty. Wystarczy oryginalny scenariusz i idealnie dobrana lokalizacja, obiekt, atrakcje. Na mapie ciekawych miejsc znajdziemy sporo opcji do wyboru: hotele, obiekty sportowe, centra targowe oraz niebanalne przestrzenie, jakie oferują teatry, winnice, restauracje czy parki rozrywki. Usług eventowych także znajdziemy wiele. Zewsząd otacza nas mnóstwo możliwości. Tylko na co zwrócić uwagę i gdzie rozpocząć poszukiwania? Co wybrać? Obecnie na większość z tych pytań odpowiedzi znajdziemy w Internecie, ale jak w tym natłoku informacji rozstrzygnąć, która propozycja będzie najlepsza? Im więcej wariantów, tym trudniejszy wybór.

„Wyselekcjonowane propozycje z rekomendacją wydawnictwa EventPolska.biz zapewne ułatwią niejedną decyzję. Dzięki naszym propozycjom z łatwością zorganizujecie konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, kongresy czy targi” – podkreśla Małgorzata Kapela-Leks – redaktor prowadząca.

W katalogu przeczytacie także o tym, dlaczego stand-up – najprostsza forma sztuki komediowej (tylko człowiek i mikrofon), podbija eventowy rynek atrakcji i z jakiego powodu gadżet reklamowy wyraża więcej niż tysiąc słów. Odkryjecie także podróże motywacyjne  – narzędzie marketingowe, zwiększające sprzedaż. W wydaniu przeczytacie też o nowoczesnych technologiach, wspierających sprzedaż i zarządzanie eventami oraz dowiecie się dlaczego dynamika wzrostu rynku cateringowego w Polsce wzbudza zazdrość w innych branżach, czym skutkuje nieostrożne łączenie ekscytacji z adrenaliną, jak ważna jest branżowa wymiana doświadczeń oraz dlaczego obiekty historyczne stają się tak bardzo popularnym miejscem na organizację wydarzeń.

Wydawnictwo EventPolska.biz rozpoczyna przygotowania do kolejnej edycji.

„Już dziś zapraszamy do udziału przy projekcie Event Katalog 2020/2021, nie zwalniamy tempa i zaczynamy pracę nad jubileuszową, 10. edycją, która ukaże się w czerwcu przyszłego roku. Zapraszamy dostawców usług i przedstawicieli obiektów do kontaktu z redakcją. Przed nami czas intensywnej pracy i nowych wyzwań. Jestem przekonana, że to będzie wyjątkowa edycja” – podsumowuje Marta Klecha.

Wersja online dostępna jest na stronie www.e-eventkatalog.pl/#do-pobrania | drukowaną wersję rocznika można otrzymać pisząc na adres redakcja@eventpolska.biz