Agencja BRAVE dla H&M [tv] MOSCHINO

Tegoroczna premiera ekskluzywnej kolekcji MOSCHINO [tv] H&M odbyła się 5 listopada br. w industrialnych wnętrach hali MZA na warszawskim Marymoncie. Agencja BRAVE była producentem wydarzenia.

Najnowsza kolekcja MOSCHINO [tv] H&M osadzona jest w popartowej estetyce charakterystycznej dla Jeremy’ego Scotta, dyrektora kreatywnego włoskiego domu mody Moschino. Projektant wykorzystał ikonografię z filmów Disneya i MTV i stworzył kolekcję, w której vintage miksuje się z fenomenem popkulkury. Estetyka według Scotta jest „z czasu przed Internetem, kiedy odkryłem modę przez telewizję” . Tą ideą inspirowany był również event, który odbył się w Warszawie.

Tego wieczoru hala MZA zmieniła się w wielkie muzyczne studio telewizyjne nawiązujące do kultowego w latach dziewięćdziesiątych programu MTV Total Request Live. Było charakterystyczne „śnieżenie” telewizora i pasy kontrolne „no signal”. Podziw wzbudziła ogromna ściana złożona z ponad 100 oldschoolowych telewizorów, wyświetlających reklamy oraz bajki Disney’a. Motyw ten pojawił się w samej kolekcji. Można było znaleźć także złote boom boxy jako bary i gif-budkę w kształcie gigantycznego telewizora. Od samego wejścia, w kształcie kaset magnetofonowych, goście mieli poczucie powrotu do przeszłości. Mix największych przebojów pop serwował gościom kolektyw dj’ski Flirtnini.

Punktami kulminacyjnymi wieczoru był występ Rosalie., oraz szaleństwo zakupów w otwartym tylko na ten jeden wieczór 400-metrowym pop-up store z najnowszą kolekcją MOSCHINO [tv] H&M.

Premiera ekskluzywnych kolekcji H&M to zawsze wielkie wydarzenie, które wymaga od agencji realizacji na najwyższym poziomie. Skala, ograniczony czas i ilość elementów to ogromne wyznanie produkcyjne. – mówi Tomasz Dworak, dyrektor zarządzający w agencji Brave.  – H&M to wymagający klient. Dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że po raz kolejny powierzono nam produkcję tej imprezy – dodaje Dworak.

Agencja Brave odpowiadała za produkcję wydarzenia. To już druga, po zeszłorocznej kolekcji ERDEM dla H&M, premiera jaką agencja zrealizowała dla H&M.