Agencja PLAY dla WOŚP – charytatywne show w internecie

PLAY po raz ósmy wspiera wielki finał WOŚP. W tym roku operator przygotował jak zwykle pełną atrakcji strefę PLAY z ogromnym diabelskim młynem przy Pałacu Kultury i Nauki, a w niedzielę pomiędzy 14 a 19 poprowadzi największy charytatywny show w Internecie.

Na widzów czekają spotkania z twórcami, teatr dla dzieci z udziałem influencerów, wywiady, tajemniczy goście, licytacje prezentów od gwiazd i wiele więcej! Wszystko to w szczytnym celu – im więcej wyświetleń PLAY LIVE SHOW w Internecie, tym więcej pieniędzy trafi od operatora na konto WOŚP!

Transmisja internetowa PLAY LIVE SHOW rozpocznie się 13 stycznia o godzinie 14 i potrwa do 19.

Program można oglądać na stronie https://playdlawosp.pl/ i na kanale YouTube PLAY Polska. Dlaczego warto tam zajrzeć? Po pierwsze dlatego, że liczba wyświetleń live stream’u przekłada się na pieniądze przekazane przez PLAY dla WOŚP. Po drugie, dlatego, że marka PLAY i zaprzyjaźnione z nią gwiazdy TV i Internetu zaplanowały mnóstwo niespodzianek, prezentów, wywiadów, konkursów i aukcji. Człowiek Warga, Paulina Mikuła, Łukasz Jakóbiak i wielu innych gości przygotowuje niespodzianki do licytacji. O części PLAY poinformuje na stronie https://playdlawosp.pl/, a część trafi do tajemniczego Mystery Box. Nikt nie wie, co w nim będzie, ale na pewno każdy będzie chciał je mieć.

Ponieważ w tym roku WOŚP zbiera na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, nie może zabraknąć atrakcji dla najmłodszych, dzięki którym zarówno maluchy, jak i ci nieco starsi, będą mogli obudzić w sobie dziecko.

Gwiazdy Internetu po raz pierwszy w historii zaprezentują się jako bohaterowie najbardziej popularnych bajek.

W Kocie w Butach, Królewnie Śnieżce, Królowej Śniegu, Kopciuszku czy bajce – niespodziance zobaczymy m.in. Szparagi, Człowieka Wargę, Ajgora Ignacego czy Martina Stankiewicza.

Lista gości, którzy zapowiedzieli swoją obecność w PLAY LIVE SHOW cały czas się wydłuża.

Głównymi prowadzącymi będą gwiazdy TV i Internetu. Swój udział potwierdzili także m.in., Szczesliva, Szafeczka, Martin Stankiewicz, Red Lipstick Monster, Człowiek Warga, Łukasz Jakóbiak, Gimper, Paulina z Mówiąc Inaczej, Szparagi, Ajgor Ignacy, UNB, Piotr Ogiński z Kocham Gotować, LGS, 10 Minut Spokoju, Wujaszek Liestyle, Naruciak, Sitr0x, Manoyek, Ciocia Liestyle, MKRR, Nervarien, Leh, Izak, Mandzio, Jcob, Blowek, Karolek, Kaiko i Disowskyy. Wspierać z daleka będą Rezi i Lisie Piekło.

Nie zabraknie połączeń na żywo ze strefą PLAY pod Pałacem Kultury i Nauki, w której także, jak co roku pojawią się gwiazdy.

Będzie też kultowy ogromny diabelski młyn. Za strefę PLAY pod Pałacem Kultury
i Nauki odpowiada agencja Plej. Do strefy zapraszamy 12 i 13 stycznia od 12.00 do 20.30.

Więcej informacji, a także możliwość zadania pytań gwiazdom i wygrania wejściówek do studia PLAY LIVE SHOW na stronie www.playdlawosp.pl

Share