Agencja Rebelia Media Group pożegnała lato wspaniałym, sielskim piknikiem na mazowszu

Rebelia Media Group pożegnała lato w niekonwencjonalnej formule eventowej, zapraszając swoich gości na wiejski piknik. Klienci, kontrahenci oraz przyjaciele agencji mogli uczestniczyć tym niecodziennym wydarzeniu integrując się z lokalną społecznością.

Bardzo bogaty i różnorodny program pikniku powstał w wyniku zaangażowania zaprzyjaźnionych firm i przyjaciół Rebelia Media. I tak firma Rent Design dostarczyła meble idealnie dopasowane do rozległej polany, wiejski grill powstał dzięki Melon Catering a przyjaciel Rebelii – Włodek upiekł w ognisku ziemniaki według autorskiej receptury.

Niewątpliwą atrakcją dla uczestników byli dwaj przedstawiciele malarskiej „młodej sztuki” Wojciech Brewka i Michał Mąka. Zainspirowani wiejskim klimatem artyści postanowili namalować portret koguta. Dopełnieniem tejże atrakcji były autorskie parafrazy ludowych standardów muzycznych wykonane przez znanego performera Marcina Steczkowskiego.

Najmłodsi uczestnicy mogli poszaleć ze swoimi zwierzakami na pobliskiej polanie zaś dorośli udać się na degustację warzonego piwa, przygotowanego na tę okazję przez Tomasza Kaplera – grafika na co dzień współpracującego z Rebelią oraz cytrynówki „Kieszczynello”, przygotowanej przez Agnieszkę Kieszczyńską z Rebelia Media.

Warsztaty Ceramiczne zadbała Grupa twórcza Bańka&Przepiórka.

Nie zabrakło spływu kajakami po rzece, gry terenowej, wianków i obwarzanków.

Ta bezpretensjonalna impreza w wiosce ukrytej wśród lasów północnego Mazowsza, zaangażowała zarówno organizatorów, jak i gości lubiących aktywne formy spędzania wolnego czasu.

Było to jedyne w swoim rodzaju połączenie prostoty i różnorodności. Tak żegnaliśmy lato i wakacje.

Share