Dyrektor Agencji POWER Olga Krzemińska-Zasadzka nominowana jako najbardziej wpływowa osoba w branży w plebiscycie EVENTEX!

W jednym z najbardziej poważanych w branży plebiscytów EVENTEX dyrektor Agencji POWER, Olga Krzemińska-Zasadzka została nominowana w kategorii „Najbardziej wpływowa osoba w branży eventowej” w Europie. Głosowanie trwa do 12 września.

Olga była jednym z założycieli-członków Stowarzyszenia Branży Eventowej Stowarzyszenie Branzy Eventowej – SBE / Events Industry Association – Poland w 2010 roku, a od lat działa i w innych Stowarzyszeniach takich jak: SOIT, SKKP Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, SITE Poland.

Wraz z nią w liście najbardziej wpływowych w branży w Europie pojawili się z Polski: Anna Nowakowska, Anna Górska, Krzysztof Celuch Rafal Mrzyglocki oraz Mateusz Czerwinski.

– czytamy na Facebooku Agencji POWER.

O plebiscycie EVENTEX Awards głośno było już ostatnio. W tych kultowych nominacjach tym razem można zabłysnąć jako najbardziej wpływowa osoba w branży eventowej.

ZOBACZ: LISTA NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYCH OSÓB Z BRANŻY WEDŁUG EVENTEX – MOŻESZ SIĘ NA NIEJ ZNALEŹĆ!

Tworzona przez nas lista ma na celu przybliżenie największej siły branży eventowej – tworzących ją ludzi. Wizjonerów, innowatorów, kreatorów trendów – wszystkich, który popychają świat eventów do przodu, sprawiają, że wydarzenia z roku na rok stają się lepsze, bardziej ekscytujące i inspirują nas wszystkich – mówi Ovanes Ovanessian, współzałożyciel Eventex Awards.

Głosowanie potrwa do 12 września.

Głosować można tutaj: https://pro.evalato.com/1001/public-voter/703

Gratulujemy nominacji i cieszymy się, że polska branża eventowa może dołożyć cegiełkę do całości światowej branży!