EVENT LIVE obchodzi dziś pierwsze urodziny! Zobaczcie nasze najlepsze treści

Stało się! Jesteśmy z Wami już cały rok! To właśnie 15 października 2018 r. pojawił się w sieci portal EVENT LIVE, pierwsze w Polsce takie internetowe miejsce w pełni poświęcone branży eventowej. To dla Was relacjonujemy eventy, przedstawiamy ciekawostki z branży, inspirujemy i serwujemy wiedzę.

Czas szybko mija, dlatego dziś przypominamy Naszym Czytelnikom, co ciekawego działo się przez ten intensywny rok! Prezentujemy Wam nasze najlepsze artykuły i wspominamy wszystkie inicjatywy, które naszymi redakcyjnymi sercami wspieraliśmy najmocniej, jak się dało.

Wiecie, że dzisiaj EVENT LIVE obchodzi pierwsze urodziny? ♥️Zobaczcie, czego życzą nam nasi czytelnicy i ludzie z branży.

Opublikowany przez EVENT LIVE Wtorek, 15 października 2019

Ale najpierw kilka słów od nas – jak to się stało, że pojawiliśmy się wśród tej szalonej, eventowej branży? Odpowiedź jest prosta. Portal tworzą ludzie, którzy tak naprawdę od lat związani z tą branżą. Szczerze zaangażowani w realizację eventów i edukację w tym zakresie pragnęli podzielić się swoją wiedzą i stworzyć miejsce w sieci, które zgromadzi wyjątkową społeczność wszystkich osób zainteresowanych eventami. Naszą misją było wykreowanie takiego medium, które będzie bogate w treści merytoryczne. Chcieliśmy wypełnić niszę i przedstawić również zawód event managera oraz wszystkie pozostałe sylwetki pracujące w tej profesji od kuchni. A to wszystko podane lekko i utrzymane w duchu lifestyle’u.

Od początku powstania portalu mocno się rozwinęliśmy i wchodzimy w nowe, wielkie inicjatywy. A rozwijamy się tak naprawdę dzięki Wam – wspaniałym Czytelnikom, którzy od miesięcy śledzą nasze poczynania i czytają o tym, co dzieje się w polskim evencie. Zrealizowaliśmy dziesiątki wywiadów, edukowaliśmy w zakresie event managementu, wspieraliśmy wydarzenia realizowane przez nasze rodzime agencje, patronowaliśmy branżowym inicjatywom i czynnie braliśmy w nich udział.

Nadchodzi Event Live

Event Live – trzeba znać! Już 15 października 😉 #event_live #portal_eventowy #15pazdziernika #are_you_ready

Opublikowany przez EVENT LIVE Wtorek, 9 października 2018

Tak zapowiadaliśmy się jeszcze przed premierą naszego medium!

ZNACIE EVENT LIVE?

Na Forum Branży Eventowej 2019 portal miał swoją oficjalną inaugurację. Mogliście zobaczyć nasze stoisko, które zostało wystylizowane na studio telewizyjne i naprawdę nim było! Zapraszaliśmy do niego prelegentów, którzy występowali na Forum i przeprowadzaliśmy z nimi wywiady. Biegaliśmy z kamerą i rozmawialiśmy z ludźmi. To właśnie w tym miejscu stało się wiele – pokazaliśmy Wam, że jesteśmy jak najbardziej LIVE, a EVENT jest naszym środowiskiem naturalnym.

EVENT LIVE na Forum Branży Eventowej

Zobaczcie, jak bardzo LIVE byliśmy na Forum Branży Eventowej FBE! ?Nasze studio telewizyjne działało pełną parą, a zapowiedź tego co już niedługo, możecie zobaczyć już dziś. ✨ Dziękujemy naszym partnerom – ekipie Video Ex Machina oraz TOSCA rent i LedLIVE. ❤ Dajcie znać, jak podoba Wam się nasze intro. ?

Opublikowany przez EVENT LIVE Piątek, 22 lutego 2019

Z MIKROFONEM PRZEZ ŚWIAT

Z mikrofonem, który tym razem posiadł Robert Jarek, biegaliśmy także na tegorocznej edycji Event Mix! Już niebawem zaprezentujemy materiał, który powstał na potrzeby EVENT LIVE podczas tego wydarzenia.

WSPARCIE DLA PODWYKONAWCÓW

EVENT LIVE stał się nie tylko miejscem dla Event Managerów, ale także stroną, na której swoje 5 minut mogą mieć również podwykonawcy. Dbamy szczególnie o tą grupę eventowych współpracowników, ponieważ wiemy, że są oni kimś, bez kogo event po prostu by się nie odbył. Wspieramy ich oraz promujemy w naszych kampaniach oraz treściach, aby ich często bardzo kreatywne biznesy jak najlepiej się „kręciły”. Staliśmy się medium, które wspiera wszystkich twórców związanych z branżą wydarzeń.

TREŚCI, KTÓRE UCZĄ?

Choć bieganie z mikrofonem i smykałkę do kreowania innowacyjnych rozwiązań mamy we krwi, to sporą ilość czasu poświęciliśmy na tworzenie naszych unikalnych treści. Kategorii mamy wiele, treści również, dlatego właśnie dziś postaramy się zebrać dla Was te najbardziej wartościowe i klikalne artykuły, które tak pokochaliście!

Wiedza w pigułce

Teksty, których cel jest głównie edukacyjny! Przedstawiamy same konkrety – rozwiązania, bez zbędnego lania wody i rozwodzenia się nad oczywistościami. Z racji, że wywodzimy się z instytucji szkoleniowej, jaką jest Świat Eventów, mamy szeroki pogląd na to, czego oczekują młodsi i bardziej doświadczeni Event Managerowie. Ludzie w branży nie mają czasu na lekturę obszernych poradników, dlatego wychodzimy im na przeciw i serwujemy lekko podane, ale nasycone merytoryczną treścią teksty, które otworzą oczy na niejedną, problematyczną kwestię.

Z przymrużeniem oka

Bo nie można być do końca poważnym, prawda? Trochę ironii i żartu nikomu jeszcze nie zaszkodziło – a w obliczu tej stresującej branży można powiedzieć, że nawet… pomogło! Dlatego, żeby nie zwariować, patrzymy na naszą szaloną branżę z przymrużeniem oka. Bo trzeba się pośmiać. Bo jak nie teraz, to kiedy? Na emeryturze w takim trybie życia może być już za późno! Dlatego warto znaleźć chwilę i poczytać wraz z ekipą współpracowników nasze teksty. Polecamy, rekomendujemy i… podajemy na tacy!

Trochę life, trochę style

Bo inspiracja i lifestyle’owe tematy idą w prarze z eventem. Dla Was mamy jedne z naszych najbardziej inspirujących, lżejszych tematów.

Relacje z festiwali i eventów

Wszyscy lubimy czytać o festiwalach i koncertach, a jeszcze bardziej lubimy na nich bywać! Mimo to nam nie wystarczy sam opis wydarzenia – wgłębiamy się w temat, mocno obserwujemy, zwracamy uwagę na eventowe „smaczki” i kulisy, rozmawiamy także z twórcami. Takich relacji z eventów nie zobaczycie w żadnym innym miejscu.

Inspirujące rozmowy

EVENT LIVE tworzą ludzie, dla ludzi! Nic tak nie uskrzydla i nie dodaje powera, jak rozmowa z inspirującą, kompetentną osobą, która wie, co gra w branży. Przeprowadziliśmy w ciągu roku wiele rozmów i wywiadów z ludźmi z branży i wybraliśmy dla Was te, które uważamy za najciekawsze! Zapraszamy do lektury.

Wspieramy branżę!

Poza tym na portalu nie mogło się obyć bez newsów z eventowego świata – staramy się wspierać nasz rynek, dlatego uczestniczymy w wielu branżowych inicjatywach. Zostaliśmy patronem medialnym Forum Branży Eventowej 2019 i 2020, Event Mix, Galaktyki Eventów (która nadejdzie w przyszłym roku), konferencji I Love Marketing i wielu, wielu innych wartościowych wydarzeń.

Publikujemy także informacje prasowe dotyczące realizacji naszych eventowych agencji oraz organizacji. Newsów mamy całkiem sporo, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą zakładką NEWSY i jeśli macie coś ciekawego do zaprezentowania – zapraszamy na newsy@event-live.pl

Wspieramy również eventy, jak np. RUM FEST WWA, którego zostaliśmy patronem medialnym. Tutaj również zapraszamy do kontaktu, bo bardzo chętnie wspieramy takie wydarzenia.

Jednym słowem, a raczej dwoma – wspieramy branżę! Bo nic tak nie cieszy, jak obserwowanie jej ciągłego rozwoju. A my staramy się rozwijać wraz z nią. Nasze zamiłowanie do eventu jeszcze bardziej rośnie, więc życzcie nam powodzenia na dalszej drodze rozwoju. Portal ma jedynie rok, ale nasz wkład w EVENT LIVE sprawił, że jego wartość jest jak co najmniej kilkuletnie medium!

Będziemy z Wami jeszcze kolejne lata – w naszych pomysłowych głowach siedzi wiele projektów związanych z portalem, które na pewno już niebawem ujrzą światło dzienne. A to wszystko dzięki Wam – naszym wspaniałym czytelnikom oraz wszystkim, którzy nas wspierają oraz z nami współpracują. Niech EVENT LIVE żyje nam sto lat!

Share