Event Live patronem medialnym Forum Branży Eventowej 2019

Z radością chcemy poinformować, że Event Live został patronem medialnym Forum Branży Eventowej – największej imprezy branżowej w Polsce. FBE odbędzie się 23 stycznia 2019 w warszawskim Expo XXI. W ramach wydarzenia organizowany jest również konkurs Top Event, w którym redakcja  Event Live zasiada w jury w kategorii media.

Rejestracja na forum jest bezpłatna dla organizatorów eventów. Już dziś każdy zainteresowany event manager może zapisać się na wydarzenie. Więcej informacji na stronie FBE.

Misją najnowszej edycji FBE jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacyjnego z klientami, pracownikami i pozostałymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa. Podczas konferencji beneficjenci będą mogli dowiedzieć się m. in. jak sprzedawać eventy poprzez emocje. Poznają sekrety budowania wizerunku marki w branży eventowej i negocjacyjne triki dla event managerów. Każdy z uczestników dowie się również, jak projektować elementy strategiczne i rozwojowe na imprezach. Poza tym na Forum Branży Eventowej poruszony zostanie aspekt jak wzbudzenie na nowo radości z pracy w eventach, uniknięcie wypalenia zawodowego, a także lepsze zarządzanie sobą i swoim czasem.  Tego wszystkiego uczestnicy dowiedzą się podczas 6 inspirujących prelekcji oraz dyskusji eksperckiej.

Oprócz tego forum jest świetną okazją do tego, aby wziąć udział w praktycznym treningu umiejętności networkingowych. Zaprezentowane zostaną również atrakcje oraz artyści, którzy występują na eventach i oferują swoje usługi.

W Forum Branży Eventowej bierze udział prawie 2000 specjalistów z branży i 150 dostawców.

Udział w FBE 2019 jest bezpłatny dla organizatorów. Jeśli zajmujesz się event managementem, zapraszamy do rejestracji TUTAJ.

Zapraszamy również do udziału w konkursie Top Event 2018, zasiądziemy tam w jury.