Flying Superkids w Polsce

W sobotę 15 grudnia w Arenie Ursynów odbędą się dwa występy Flying Superkids, na które zaprasza agencja El Padre. Show Flying Superkids to duńska grupa taneczno-akrobatyczna, która tworzy międzynarodowe show dla całej rodziny. Serwuje połączenie elementów akrobatycznych, tańca nowoczesnego, muzyki, z elementami teatralnymi i komediowymi.

Publiczność spektaklu zobaczy wspaniałe ewolucje gimnastyczne, skoki i salta, a to wszystko na niespotykanie wysokim poziomie w efektownej oprawie muzycznej i scenograficznej. Tym widowiskiem El Padre inauguruje organizowanie i promowanie imprez biletowanych.

Niezależnie od eventów, które realizujemy dla naszych klientów, będziemy chcieli zaistnieć na rynku tzw. family entertainment. Tymi działaniami będzie kierowała Monika Klonowska, która dołączyła do zespołu El Padre jako Senior Project Manager. Monika od lat organizowała koncerty (m.in. Natalie Cole, Macy Gray, Jamiroquai) oraz festiwale (Free Form Festival, Wrocław Non Stop, Warsaw Music Week), a prywatnie poznaliśmy się już w roku 1996, w agencji koncertowej Jamboree, gdzie oboje rozpoczynaliśmy karierę zawodową. Monika będzie również odpowiedzialna za booking polskich i zagranicznych artystów na potrzeby organizowanych przez nas eventów.

– powiedział Wojciech Cłapiński- Wiceprezes Zarządu El Padre.

Bilety na Flying Superkids Show można kupić na ebilet.pl.

Więcej informacji na www.flyingsuperkids.pl

Share