Forum Branży Eventowej 2020 już 22 stycznia w EXPO XXI

Misją Forum Branży Eventowej jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa. FBE 2020 to aż 23 inspirujące wystąpienia czyli najbogatszy program merytoryczny w historii!

Jubileuszowa, piąta, edycja wydarzenia odbywa się pod hasłem „Spotkanie superbohaterów”.

Wyzwania związane z organizacją wydarzeń wymagają dużego zaangażowania i kompetencji. Do ich realizacji niezbędne są prawdziwe supermoce. Szczególnie jeśli organizator odpowiada nie tylko za realizowane projekty, ale także ma swoje obowiązki wobec rodziny i przyjaciół. Zdarza się też, że event menedżer dokonuje prawdziwych cudów. Większość organizatorów potrafi zachować zimną krew w obliczu zaskoczeń, znaleźć wyjście z sytuacji bez wyjścia oraz wspólny język z każdym człowiekiem.

FBE 2020 będzie nie tylko potężną dawką cennej wiedzy, ale także celebracją supermocy, które tkwią w ludziach wykonujących ten jeden z najbardziej stresujących zawodów świata. To niezbędna dawka energii przed kolejnym eventowym sezonem oraz możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania nowych i podtrzymania starych relacji i okazja by miło spędzić czas.

FBE 2020: ponad 2.000 profesjonalistów z branży; 150 dostawców; 23 inspirujące wystąpienia; konkurs Top Event 2019.

www.forumbranzyeventowej.pl

https://www.facebook.com/ForumBranzyEventowej/

                                        

Share