ibis Styles – wystawa zdjęć z Instagrama już 19 września w Warszawie

Tego jeszcze nie było – sieć hoteli IBIS organizuje… wystawę zdjęć z Instagrama! #ibisStylesByUs to międzynarodowy konkurs fotograficzny przygotowany przez markę ibis Styles we współpracy z wiodącymi hiszpańskimi fotografami Anną Devis (@Anniset) i Danielem Rueda (@DrCuerda). Spośród 3000 prac zostały wybrane 11 zwycięskich, które zaprezentowane zostaną na wystawie 19 września w Warszawie.

Już 19 września w ibis Styles Warszawa Centrum będzie można obejrzeć wszystkie wyłonione w konkursie zdjęcia, wraz z fotografiami ambasadorów. Poza tym na uczestników wystawy czekają inspirujące warsztaty DIY, na których każdy z uczestników będzie mógł uwolnić swoją kreatywność.

Zasada numer 1 – bądź kreatywny

To motyw przewodni konkursu oraz wystawy. Ibis Styles wraz z Anną i Danielem zaprosili uczestników pomiędzy 11 a 15 czerwca 2019. ch zadaniem było uwolnienie kreatywności, zabawa designem i opublikowanie swoich dzieł w serwisie, wykorzystując #ibisStylesByUs i wskazówki zamieszczone przez ekspertów. Jury składające się z pracowników Accor i ambasadorów kampanii spośród ponad 3000 zgłoszeń wybrało 11 zwycięskich prac, które wraz z 5 fotografiami ekspertów wyruszą w międzynarodowe tournée po hotelach ibis Styles na całym świecie.

Poza możliwością zaprezentowania prac zwycięzcy wezmą udział w wyjątkowej wycieczce do Barcelony, która połączona będzie z kreatywnym zwiedzaniem miasta w towarzystwie Ambasadorów. To świetna okazja do zrobienia wspaniałych i oryginalnych zdjęć oraz nowego podejścia do fotografii, także tej mobilnej.

Zasada numer 2 – ambasador na miarę świetnego projektu!

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że marka ibis Styles zaproponowała nam udział w projekcie. Nasze zadanie było proste, jednak stanowiło zarazem wyzwanie – stworzenie pięciu niepowtarzalnych fotografii zainspirowanych gościnnością hoteli ibis Styles, które miały zachęcić innych do podzielenia się swoimi historiami. Zdajemy sobie sprawę, że wśród osób śledzących nasz profil jest wiele takich, które reprezentują kreatywne podejście. Zainteresowanie konkursem, a także jakość prac była dla nas ogromnym zaskoczeniem – mówi Anna Devis.

Od zawsze powtarzamy, że kreatywność jest niczym język, którym każdy, niezależnie od miejsca pochodzenia, potrafi posługiwać się na swój sposób. Najlepszym dowodem na to jest liczba oraz różnorodność przesłanych prac w konkursie #ibisStylesByUs. Pomimo że to my rzuciliśmy wyzwanie innym, to również dzięki nim odnaleźliśmy swoje inspiracje – wypowiada się Daniel Rueda.

Zasada numer 3×3 = 9, czyli 9 miast i 9 wernisaży!

Wystawa ibis Styles by Us zostanie zaprezentowana w dziewięciu flagowych hotelach marki na całym świecie. Warszawski wernisaż będzie drugim, po hiszpańskim, który odbędzie się w Barcelonie. Już 19 września w hotelu ibis Styles Warszawa Centrum na odwiedzających wystawę #ibisStylesByUs czekają nie tylko konkursowe prace, ale też część kreatywna.

Każdy uczestnik będzie mógł uwolnić swoją kreatywność podczas warsztatów i stworzyć własne rękodzieło. Jakie warsztaty czekają na gości? Tworzenie plakatów, biżuterii, lasów w słoiku oraz naturalnie wytwarzanych świec. Dodatkowo na każdego czeka warsztat z fotografii oraz pokaz kuchni molekularnej.

  1. 18 września 2019 r.: ibis Styles Barcelona City Bogatell – Hiszpania
  2. 19 września 2019 r.: ibis Styles Warszawa Centrum – Polska
  3. 24 września 2019 r.: ibis Styles Sao Paulo Barra Funda – Brazylia
  4. 27 września 2019 r.: ibis Styles Lausanne Madhouse – Szwajcaria
  5. 2 października 2019 r.: ibis Styles Wien Misse – Austria
  6. 10 października 2019 r.: ibis Styles Den Haag – Holandia
  7. 17 października 2019r.: ibis Styles London Gloucester – Wielka Brytania
  8. 24 października 2019r.: ibis Styles Jakarta Tanah Abang – Indonezja
  9. 29 października 2019 r.: ibis Styles Bangkok Khaosan Viengtai – Tajlandia
Share