Imagine Nation organizatorem Dell Technologies Forum 2018

W EXPO XXI Warszawa odbyło się Dell Technologies Forum 2018 z udziałem założyciela oraz dyrektora generalnego Dell Technologies – Michaela Della. Było to największe tegoroczne wydarzenie tej firmy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Za kompleksową realizację eventu odpowiadała agencja Imagine Nation.

Każdego roku podczas Dell Technologies Forum specjaliści oraz partnerzy Dell Technologies dzielą się swoim know-how, dyskutują o postępującej transformacji cyfrowej oraz roli nowoczesnych technologii w rozwoju biznesu. Polska edycja Dell Technologies Forum 2018 należała do wyjątkowych, ponieważ część konferencyjna została poprzedzona sesją plenarną z wystąpieniem jednej z najbardziej uznanych postaci światowego biznesu IT – Michaela Della.

                              

Każdy uczestnik wydarzenia mógł stworzyć własną, spersonalizowaną agendę, wybierając interesujące go tematy spośród 30 sesji, prowadzonych łącznie przez 48 prelegentów i podzielonych na cztery bloki tematyczne. Ponadto podczas wystąpień działająca w czasie rzeczywistym aplikacja mobilna do zadawania pytań i udzielania odpowiedzi, pozwalała zarówno prelegentom, jak i uczestnikom wymieniać się spostrzeżeniami. Wyniki były od razu wyświetlane na ekranie.

Uzupełnienie części wykładowej stanowiła część wystawiennicza, gdzie goście mogli zapoznać się z najnowszymi produktami i usługami marki Dell oraz skonsultować z ekspertami kwestie związane z ich zastosowaniem i wdrażaniem. Do dyspozycji odwiedzających były również inne atrakcje, ściśle powiązane z działalnością biznesową Dell Technologies, jak np. strefy z symulatorami jazdy bolidem McLaren F1 i gry w golfa, a także strefy Virtual Reality. Podczas forum odbyły się też konkursy, w których można było wygrać notebooki Dell.

Podczas tegorocznej konferencji Dell Technologies Forum z inicjatywy Fundacji IT Leader Club Polska, odbyła się również pierwsza edycja Forum Cyfrowej Administracji Publicznej, poruszająca tematy związane z procesami cyfryzacji polskiej administracji.

Firma Imagine Nation (Focus Media Group) przygotowała koncepcję wydarzenia i jego scenariusz, odpowiadała za jego kompleksową produkcję, obsługę i scenotechnikę, przygotowanie stref eksperckich i specjalnych, a także za współpracę z 19 partnerami wydarzenia, w tym dwoma partnerami globalnymi – Intel i Microsoft. Agencja prowadzi stałą obsługę Dell EMC Polska oraz drugi rok z rzędu koordynuje realizację Dell Technologies Forum w regionie (w tym roku wydarzenia goszczą w dziewięciu krajach Europy Środkowo-Wschodniej).

Spotkanie w Warszawie odbyło się 11 września br. Wzięło w nim udział ponad 2 tys. osób.