Jesteśmy na Integrated Systems Europe ISE w Amsterdamie

Ruszyła kolejna edycja Integrated System Europe ISE w Amsterdamie. To największe targi technologii eventowej na świecie. Dedykowane są osobom zajmującym się integracją systemów AV oraz wszelkimi rodzajami technologiami. Tegoroczna edycja przyciągnie 1300 wystawców i 80 000 uczestników, co czyni ją jak dotąd największym ISE.

Znajdziecie tam również redakcję Event Live! Jesteśmy tam, aby odkrywać nowe technologie, inspirować się i uczyć od najlepszych. Event odbywa się w Amsterdam RAI, jednak od 5 do 9 lutego także pięciogwiazdkowy Hotel Okura odegra wielką, znaczącą rolę na ISE! W tym wyjątkowym miejscu odbędą się konferencje dotyczące kluczowych sektorów: XR, Digital Cinema, Digital Signage, Hospitality i Visitor Atractions.

Integrated Systems Europe, często określane jako ISE, jest największym na świecie programem integracji systemów AV.

Coroczna czterodniowa impreza, która odbywa się w lutym w RAI Amsterdam, jest organizowana i prowadzona przez Integrated Systems Events. ISE to wspólne przedsięwzięcie firm AVIXA i CEDIA – dwóch wiodących stowarzyszeń dla światowej branży audiowizualnej.

ISE to coś więcej niż targi. To także wyjątkowe konferencje oraz świetna okazja do networkingu, nawiązania kontaktów biznesowych od AVIXA i CEDIA, a także Main Stage Theatre. To wszystko razem stanowi integralną część wartości dodanej dla uczestników i wystawców. Ponadto, ISE organizuje liczne konferencje. A także przemówienia inauguracyjne, organizując off-site tech tours i ułatwiając liczne możliwości nawiązywania kontaktów.


Rezultatem jest show, który ma kreatywną atmosferę współpracy. Zapewnia on również, że Integrated Systems Europe jest idealnym miejscem do osiągnięcia celów biznesowych.

To sprawia, że ISE to coś więcej niż tylko targi!

Firmy technologiczne z całego świata prezentują swoje nowatorskie technologie. W tym roku między innymi firma Panasonic zaprezentuje swoje najnowsze technologie. Będą to audio-wizualne rozwiązania dla branży rozrywkowej, edukacyjnej, do pokazów publicznych, prezentacji firmowych i pracy grupowej.

Podczas wydarzenia firma stworzy m.in supernowoczesną ulicę handlową i futurystyczną salę lekcyjną. Wśród wielu nowych urządzeń, które Panasonic zaprezentuje na ISE znajdzie się projektor laserowy o mocy 50 000 lumenów, zapewniający najlepszy w branży stosunek jasności do rozmiaru urządzenia. Model powstał z myślą o dużych projekcjach na żywo, zapewnia wysoką jasność i wyrazisty obraz.