Już niebawem Versailles Électro, czyli impreza techno… w Wersalu!

Pałac w Wersalu to symbol francuskiej monarchii i mocny punkt turystyczny na mapie Francji – zwłaszcza dla miłośników architektury i historii! Ta XVII wieczna, piękna budowla kojarzy się na pewno z królewskim rozmachem i klasą. Jednak niedawno postanowiono odejść od schematów i zaprezentować to miejsce w niecodziennej odsłonie. W pałacu wersalskim odbędzie się impreza elektro „Versailles Électro”!

To pierwsza i jedyna taka inicjatywa, gdzie ten nieziemski zabytek zmieni się w najbardziej ekskluzywny klub muzyki elektronicznej! Już 8 czerwca Versailles Électro opanuje wersalskie salony.

Podczas tego wydarzenia będzie można usłyszeć najbardziej kultowych, francuskich DJ-ów! Zagrają m. in. Breakbot x Irfane, Busy P, Myd i So Me, którzy na co dzień związani są z wytwórnią muzyczną Ed Banger Records.

Event odbędzie się w Sali Lustrzanej, a w ogrodach pałacowych znajdzie się parkiet taneczny! Brzmi jak abstrakcja, w dodatku niezwykle ekskluzywna. Jednakże bilety na Versailles Électro nie należą do zbyt drogich! Jak na tak intrygująco zapowiadające się wydarzenie ceny są przystępne. Za najtańsze wejściówki zapłacimy od 22 do 30 euro. Bilety VIP natomiast szacowane są na 60 euro, a miejsce w salonie to koszt 160 euro. Start imprezy to 20:30, uczestnicy bawić się będą do ok. północy.

Jeśli spodobała wam się wizja imprezy techno w Wersalu, to bilety zakupić możecie TUTAJ.