Klub Sassy w Gdańsku, czyli ekstrawagancja w baśniowej odsłonie

Ostatnio na świecie pojawia się wiele obiektów, które swoim wystrojem zaskakują odwiedzających. Polska nie próżnuje i tutaj także można znaleźć perełki designu zapierające dech w piersiach perfekcyjnym wnętrzem i niebanalną przestrzenią. Taki jest właśnie Gdański Klub Sassy, nowopowstały klub o trzech kondygnacjach z widokiem na Starówkę znajduje się na Wyspie Spichrzów, która jest jednym z najbardziej prestiżowych miejsc na mapie tego miasta.

Lokal należy do wyjątkowo ekskluzywnych – na pierwszy rzut oka wręcz kipi luksusem i drogimi przedmiotami, a jednak mimo to zaprojektowany został z klasą i nie wygląda pompatycznie.

Wystrój obiektu swoim baśniowym klimatem nadaje wyjątkowego nastroju. Inspiracją dla projektantów były kosmopolityczne kluby z całego świata. Ich wyjątkowy styl i atmosfera są rodemrodem z legendarnego nowojorskiego Studia 54. W klubie znajdują się tak wyróżniające miejsca jak Sassy Suites – cztery apartamenty scenograficzne. Będą one pełnić funkcję ekstrawaganckich pokoi hotelowych, które mają być miejscem spotkań. Każdy z apartamentów Sassy ma inny, niepowtarzalny styl i klimat. Wnętrza zostały stworzone we współpracy z młodymi designerami.

Gra kolorystyczna i połączenie elementów dekoracyjnych wspaniale współgra z klimatem tego miejsca. Najbardziej imponującą częścią obiektu jest apartament klubowy Sassy Prive z zieloną przestrzenią EDEN by Perrier-Jouët oraz SASSY Caffe & Lounge na dachu ze spektakularnym widokiem na Stare Miasto i masywne stoczniowe dźwigi.

Za projekt wnętrz klubu odpowiadała pracownia www.biuro-kreacja.pl w składzie: Dorota Terlecka , Magdalena Mucha, Marianna Matuszewska i Marianna Lewkowicz. 

Share