Konferencja Procon Awards 2019

Podczas konferencji zakupowej Procon/Polzak 2019, zostali przedstawieni „Dostawcy Roku” – laureaci Procon Awards w trzech kategoriach: Creative Services, Logistics Services oraz IT. Organizatorem konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Menadżerów Logistyki i Zakupów oraz OptiBuy.

Tytuł „Supplier of the Year” jest symbolem wyjątkowego poziomu partnerskich relacji ze zleceniodawcami, które dzisiaj stają się kluczowym elementem przetrwania organizacji i zapewnienia jej przewagi konkurencyjnej w długim okresie czasu.
Konkurs Procon Awards wyróżnia jego forma, opierająca się o opinie rzeczywistych klientów nominowanych firm. Zebrane informacje ocenia, pod względem określonych kryteriów, kapituła konkursowa. W tym roku, oddzielna dla każdej kategorii.

W tym roku w kategorii Creative Services zwyciężyła agencja Brave, wyróżnienia trafiły do agencji: Mea Group i Kerris Group.
– To dla nas bardzo ważna nagroda, już druga w tym roku, bo wiosną zostaliśmy najlepszą agencję eventową w rankingu Media i Marketing Polska. Mamy przekonanie, że to docenienie zasad, którymi kierujemy się we współpracy z klientami: uczciwości, partnerskiego podejścia i transparentności, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów obsługi i produkcji wydarzeń – mówi Michał Atlas, co-CEO, dyrektor zarządzający Brave. Agencja uzyskała najwyższą średnią wśród ocen klientów.

Mea Group została wyróżniona za niezmiennie najwyższą jakość świadczonych, wysoki od lat poziomu serwisu i świetną komunikację zespołu z klientami.
– Najwyższa jakość to jeden z elementów DNA Mea Group. Partnerstwo, zaufanie, otwartość – te wartości są istotne dla Mea Group i znajdują odbicie w każdej naszej realizacji. Bardzo nam miło, że klienci po raz kolejny doceniają nas i nasz styl pracy – mówi Magdalena Kozicka, wiceprezes i dyrektor produkcji Mea Group.
– Ostatni kwartał roku przynosi wyróżnienie w Procon Awards 2019, a z kolei w pierwszym kwartale świętowaliśmy zdobycie przez Jędrka Nykowskiego, Dyrektora kreatywnego Mea Group, tytułu Kreatywnego Roku Branży Eventowej w konkursie MP Power Awards® – dodaje Chmielewska, prezes Mea Group.
Mea Group została nagrodzona w Procon Awars już po raz trzeci: w 2018 roku otrzymała wyróżnienie, w 2017 – tytuł „Dostawcy Roku” Procon Awards 2017.

Kerris Group została wyróżniona m.in. za innowacje i nowatorskie podejście do biznesu.
– W Procon Awards są brane pod uwagę wszystkie aspekty działalności agencji i co najważniejsze również oceny klientów. Całość jest natomiast weryfikowana przez jury, złożone z praktyków, doskonale znających realia branży. Dlatego też to wyróżnienie jest dla nas bardzo istotne pod kątem biznesowym. Świadczy o tym, że obrane przez nas kierunek rozwoju oraz model współpracy z klientami są właściwe. We współpracy z działami sprzedaży, ale również ze wszystkimi naszymi klientami, stawiamy na zrozumienie ich celów, biznesu i otoczenia – Ignacy Bochiński, partner Kerris Group.

Finaliści konkursu Procon Awards w kat. Creative Services to firmy, które wyróżniają się m.in. konsekwencją w realizacji wyznaczonych celów, stabilnym wzrostem w oparciu o jasną wizję i strategię rozwoju przedsiębiorstwa, innowacyjnością w działaniu oraz podejmowaniem różnorodnych aktywności na rzecz branży. Pod uwagę były też brane: nowatorskie myślenie, elastyczność działania i zdolność szybkiego reagowania na zmienność okoliczności środowiskowo-biznesowych.
W kategorii Creative Services oceniała kapituła w składzie: Magdalena Heinrich-Galińska, procurement manager Warsaw Site, AstraZeneca Pharma, Magdalena Kondas, redaktor naczelna, MeetingPlanner.pl, Marta Macke, managing partner, Shortlist Consulting oraz Agnieszka Suliborska, kierownik ds. zakupów usług eventowych, Polpharma

W kategorii IT kapituła w składzie: Mateusz Borowiecki, CEO, OptiBuy oraz Łukasz Węgrzyn, partner, SSW Pragmatic Solutions wybrała firmę Sevenet, jako zwycięzcę i wyróżniła firmę YetiForce.
W kategorii Logistic Services kapituła w składzie: dr Mirosław Antonowicz, członek zarządu, PKP SA i pracownik naukowy na Akademii Leona Koźmińskiego, Andrzej Zawistowski, członek zarządu, PSML oraz Marek Loos, wiceprezes, Media4Business wybrała firmę Speedmail, jako zwycięzcę i wyróżniła firmę TSLogistic.

Wręczenie nagród odbyło się podczas konferencji Procon Polzak, 21 października, w Warsaw Marriott Hotel.

Share