Kuba Wojewódzki otwiera nową restaurację – Niewinni Czarodzieje 2.0, jak w filmie Wajdy!

Na mapie Warszawy pojawi się nowe, modne miejsce – a przynajmniej tak śmiemy przypuszczać. Już jutro (11 lipca) o godzinie 16:00 odbędzie się oficjalne otwarcie tego najbardziej wyczekiwanego lokalu w Warszawie. Niewinni Czarodzieje 2.0 to koncept, który powstał z inicjatywy Kuby Wojewódzkiego i Józefa Krawczyka. Będzie jak w filmie Wajdy?

Właściciele przyznają, że lokal będzie w 2/3 restauracją, a w 1/3 klubem. Mieści się na terenie Elektrowni Powiśle, która została zrewitalizowana i gromadzi teraz lokale mieszkalne, butiki i knajpy.

Niewinni Czarodzieje to najbardziej nieoczywisty film Andrzeja Wajdy. Najbardziej nie Wajdowski obraz Wajdy. Opowiada o ludziach kochających określony styl życia – Modne restauracje, dobrą muzykę i żadnych zobowiązań. To credo naszego miejsca. No może z wyjątkiem tych zobowiązań 😉 Miejsca nieoczywistego. Jak mówi mój wspólnik 2/3 restauracja i 1/3 klub. Chcemy, aby u nas świat muzyki spotykał się ze światem stand-upu. A ludzie otwarci na innych ludzi spotykali sobie podobnych. Zawsze chciałem być jak Humphrey Bogart w Casablance… – mówi Kuba Wojewódzki.

Założeniem lokalu jest łączenie dobrej rozrywki, świetnej kuchni i pasji do muzyki! Otwarcie lokalu już jutro o 16:00. Na godzinę 21:00 przewidziany został koncert Tribute to Envee. Będzie to zapewne nie tylko „modne” miejsce w Warszawie, ale także idealny lokal na organizację mniejszych eventów! Jesteśmy ciekawi efektu.