Lista najbardziej wpływowych osób z branży według Eventex – możesz się na niej znaleźć!

Zapewne wszyscy znają kultowy plebiscyt Eventex, który wyłania najlepsze realizacje eventowe na całym świecie! To prestiżowy konkurs, dzięki któremu sławę zyskało wiele wartościowych wydarzeń, także te polskie! Organizatorzy Eventex Awards zapowiedzieli zupełnie nową, atrakcyjną inicjatywę, która wyłoni najbardziej wpływowe osoby z branży eventowej.

Eventex oprócz wielkich konkursów organizuje także raz na kilka lat wpływowe plebiscyty. Ten ranking będzie kolejnym zestawieniem, zaraz obok wyłaniającego 30 najlepszych agencj eventowych świata „All Stars Index” ukazującego się co dwa lata.

CZYTAJ TEŻ: ZNAMY ZWYCIĘZCÓW EVENTEX AWARDS 2019!

Nowy plebiscyt to „All-Stars: The Most Influential People In The Event Industry” i ma na celu zaprezentowanie światu 9 wpływowych osób, które znacząco odcisnęli się swoją twórczością w eventowej branży. To wizjonerzy i prekursorzy nowych rozwiązań, osoby kreatywne, innowacyjne, wyjątkowe, dające światło wszystkim młodszym ludziom działającym w eventach.

Tworzona przez nas lista ma na celu przybliżenie największej siły branży eventowej – tworzących ją ludzi. Wizjonerów, innowatorów, kreatorów trendów – wszystkich, który popychają świat eventów do przodu, sprawiają, że wydarzenia z roku na rok stają się lepsze, bardziej ekscytujące i inspirują nas wszystkich – mówi Ovanes Ovanessian, współzałożyciel Eventex Awards.

Sporządzanie listy odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy etap to zgłoszenia potencjalnych kandydatów, których można zgłosić do 9 sierpnia bezpłatnie! Następny etap natomiast przebiega w tradycyjny sposób – to głosowanie. Wyniki zostaną ogłoszone 17 września!

Ty też możesz zgłosić kogoś, kogo znasz lub samemu zostać wpływową osobą w branży!

Rejestracja kandydatów: https://eventex.co/all-stars/people/

Powodzenia!