Największe Targi Turystyczne w Polsce – World Travel Show

18-20 października w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbyły się największe Targi Turystyczne w Polsce, World Travel Show. Te międzynarodowe targi są jednym z najważniejszych wydarzeń tego typu w branży turystycznej. To była świetna okazja dla odwiedzających do nawiązania relacji biznesowych, pozyskania nowych klientów i odkrycia dotąd nieznanych rynków.

Ta edycja wydarzenia była rekordowa – wzięło w niej udział ponad tysiąc wystawców oraz ok.12 tys. odwiedzających z zagranicy a w sumie ponad 66 tys., dla których organizatorzy aranżują ok. 800 spotkań B2B. Krajem partnerskim wydarzenia są Indie.

Do udziału w evencie zaproszeni zostali touroperatorzy i kontrahenci z całego świata. Wydarzenie było również świetnym miejscem dla branży eventowej – obiekty, województwa, biura informacji turystycznej, a także panel poświęcony właśnie branży MICE (Dzień Branży MICE) organizowany przez Meetingplanner.pl.

To była IV edycja targów, które w swojej ofercie zawierały najciekawsze destynacje turystyczne w kraju i na świecie, atrakcje kulinarne oraz degustacje potraw, pokazy strojów narodowych, sztuk walki, tańców tradycyjnych, rzemiosła lokalnego, a także możliwość uczestnictwa w festiwalu podróżników, prelekcjach i spotkaniach z podróżnikami. Uczestnictwo w wydarzeniu było jak podróż dookoła świata w pigułce!

Każdy odwiedzający mógł posłuchać prelekcji znanych podróżników – Wojciecha Cejrowskiego, Aleksandra Doby, Martyny Wojciechowskiej, Neli czy Beaty Pawlikowskiej. Ważną częścią imprezy są właśnie spotkania z podróżnikami, którzy przygotowują ciekawe wystąpienia i wykłady. Dzięki temu World Travel Show odwiedza tysiące poszukiwaczy podróżniczych przygód i inspiracji.

World Travel Show to wielka impreza turystyczna przyciągająca pasjonatów małych i wielkich podróży. Targi dzielą się na Salon Turystyki Krajowej i Zagranicznej, Salon Camper&Caravan, Warszawski Salon Jachtowy oraz Warsaw Ski & Outdoor Show.

Salon Turystyki Krajowej i Zagranicznej to prezentacja potencjału turystyki polskiej i zagranicznej. Podróżnicze inspiracje z całego świata na wyciągnięcie ręki. Niezwykłą atrakcją salonu jest Festiwal Podróżników, który wypełniają spotkania ze znanymi podróżnikami.

Festiwal Kultur Azji to miejsce prezentacji oferty turystycznej i kulturalnej tego fantastycznego, zamieszkiwanego przez wiele narodów kontynentu. Odwiedzający poczuli klimat Azji i zainspirowali się do prawdziwej, orientalnej wyprawy. Festiwal Kultur Azji to pokazy tradycyjnych tańców, strojów narodowych, sztuk walki, atrakcji kulinarnych i degustacji potraw, prezentacji najciekawszych destynacji turystycznych i mnóstwo ciekawych warsztatów. Jednym zdaniem, błyskawiczna przygoda z Azją w samym sercu Europy – w podwarszawskim PTAK WARSAW EXPO podczas targów WORLD TRAVEL SHOW.

Strefa Turystyki Leczniczej to prezentacja oferty miejscowości uzdrowiskowych, domów zdrojowych, sanatoriów, a także ośrodków SPA i klinik.

Od morza aż po góry trafić możemy zarówno na ośrodki SPA, sanatoria i inne kompleksy lecznicze, w których można nie tylko w komfortowych warunkach zadbać o zdrowie, ale też odpocząć od codzienności. Wiele z nich zaprezentowało swoją ofertę w Strefie Turystyki Leczniczej na World Travel Show.

Share