Nowe POWER GIRL w POWER TEAM

W tym roku do zespołu POWER TEAM dołączyły, aż 3 POWER GIRL. Przeszły pomyślnie okres próbny i znakomicie zaaklimatyzowały się w naszym Zespole.

KASIA WOJNICKA – INCETIVE MANAGER

Łodzianka, od pięciu lat na emigracji w Warszawie. Od liceum pracowała na krajowych festiwalach filmowych i muzycznych, oficjalnie w branży eventowej jest od 2016.
Zwiedziła ponad 40 krajów na pięciu kontynentach, co daje jej dużą swobodę działań przy tworzeniu i realizacji wyjazdów incetntive. W branży ceni sobie dynamikę i różnorodność doświadczeń. W wolnym czasie testuje ramen bary, praktykuje jogę i odwiedza warszawskie teatry i festiwale muzyczne.


WERONIKA KRAJEWSKA – INCENTIVE MANAGER

Z rodzinnego Torunia, wyemigrowała do stolicy. Z wykształcenia magister turystyki i rekreacji z naciskiem na rekreację. Od 3 lat w branży eventowej i wyjazdów typu incentive. Chętnie tworzy wyjazdy typu city break i wydarzenia w niestandardowych polskich przestrzeniach. Uwielbia odkrywać miejsca, które mają mało wspólnego z człowiekiem, a więcej z naturą i relaksem. Dlatego, jak tylko ma wolną chwilę ucieka przed korkami i dużym stężeniem smogu. Zakochana w tatuażach, podróżach „na własną rękę” oraz swojej pracy.


KATARZYNA DĘBSKA – EVENT MANAGER

Pomimo młodego wieku może pochwalić się  2 letnim doświadczeniem pracy w branży eventowej, już od pierwszej realizacji wiedziała że tym się chce zajmować zawodowo. Doktorantka na SGGW, dzielnie łączy pracę event menagera ze swoją pasją – ochroną środowiska. Zodiakalny Strzelec w czystej postaci, prywatnie pasjonatka skandynawskich kryminałów i Gwiezdnych Wojen.


Agencja Power to zespół profesjonalistów, którzy od roku 1997 stopniowo zdobywają rynek event i incentive marketingu . Entuzjaści sportu, aktywnego trybu życia i podróży z pasją i dynamiką podchodzą do każdego wydarzenia i wyjazdu. Organizują wyjątkowe wyjazdy typu incentive travel, wydarzenia sportowe, a także największe szkolenia, gale i konferencje w Polsce. Połączenie miłości do sportu i rywalizacji z innowacyjnymi i dynamicznymi metodami zarządzania oraz doświadczeniem przekłada się na organizację przedsięwzięć w najlepszym wydaniu.

Share