Plebiscyt Eventex rozstrzygnięty! Siedmiu Polaków na liście najbardziej wpływowych osób z branży

Takie informacje lubimy najbardziej. Polska branża eventowa nie próżnuje, bo wśród setki wyróżnionych osobistości w plebiscycie All Stars People zorganizowanym przez Eventex znaleźli się nasi rodacy! Na liście najbardziej wpływowych osób z branży znaleźli się: Krzysztof Celuch, Mateusz Czerwiński, Anna Górska, Dorota Izabela Komarnicka, Olga Krzemińska-Zasadzka, Rafał Mrzygłocki i Anna Nowakowska.

Warto wspomnieć, że zakwalifikowali się wszyscy zgłoszeni kandydaci z naszego kraju.

Celem projektu „All-Stars: The Most Influential People in The Event Industry” jest prezentacja osób, które poprzez swoje działania odcisnęły istotne piętno na współczesnej branży eventowej, wpływając na jej kształt i kondycję.

Tegoroczny konkurs podlegał decyzji internautów – to oni mogli przyczynić się do wyboru zwycięzców! Każdy mógł wybrać aż 10 osób z listy kandydatów. Setka najlepszych osób z największą ilością głosów znalazła się właśnie na liście najbardziej wpływowych osób z branży eventowej. Kolejność na liście jest ułożona alfabetycznie. Do plebiscytu swoje zgłoszenia w pierwszym etapiw yslałao 476 przedstawicieli branży. W drugim etapie zagłosowało 4,2 tys. internautów.

Kto znalazł się na liście „All-Stars: The Most Influential People in The Event Industry”?

Krzysztof Celuch, pełnomocnik rektora ds. współpracy z otoczeniem biznesowym, Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula, CEO w Celuch Consulting

Mateusz Czerwiński, wiceprezes zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej, dyrektor Warsaw Convention Bureau

Anna Górska, business development director Expo XXI Warszawa

Dorota Izabel Komarnicka, właściciel i redaktor naczelna, Kobietawswiecie.pl

Olga Krzemińska-Zasadzka, managing director agencji eventowej Power

Rafal Mrzygłocki, dyrektor generalny Aram Multimedia

Anna Nowakowska, CEO MICE & Venue Consulting

Share