Pływalnia rodem z Alicji w Krainie Czarów!

To jedno z tych miejsc, w którym każdy z nas chciałby się znaleźć! A także wyjątkowy obiekt, który swym designem wprawia w osłupienie niejednego odwiedzającego. Aż trudno uwierzyć, ze ten obiekt to pływalnia Loong Swim Club dla dzieci i ich rodziców.

Pastelowe odcienie z czarnymi akcentami, bajkowe lampy, zaokrąglone kształty, kolorowe wzory i lustra niczym z Alicji w Krainie Czarów!. Firma X + Living z Szanghaju stworzyła magiczną i przepiękną pływalnię o nazwie Loong Swim Club dla dzieci i rodziców. Przestrzeń podzielono na pięć głównych obszarów i jest bardzo przyjazna dla najmłodszych miłośników pływania, więc z pewnością poczują się w niej bezpiecznie.

Miej oko na dziecko podczas spędzania wolnego czasu

Rodzice mogą obserwować swoje pociechy podczas ich lekcji pływania, kiedy sami zasiadają na komfortowych sofach w czytelni! Mogą także wybrać się do restauracji z lustrzanym sufitem.

W centralnym punkcie restauracji widoczny jest zamek przypominający kolorowe skorupki jajek. Najmłodsi mogą się bawić, wspinać i pobudzać swoją wyobraźnię. Rodzice natomiast także mogą świetnie spędzić czas jedząc zdrowy posiłek w restauracji, przy okazji mając oko na swoje pociechy.

Dobry plan nawet dla najmłodszych

W obiekcie znajduje się również łazienka dla niemowlaków i ich opiekunów. Można tam wykąpać malucha w małej wanience, a następnie przewinąć na miękkiej poduszce. Wiszące na suficie żyrandole z pewnością skupią uwagę niemowląt, dzięki czemu rodzicom łatwiej będzie przebrać swoją pociechę.

Loong Swim Club to także kolorowa sala, w której organizowane są m.in. warsztaty DIY.

Design na miarę baśni

Różowy odcień ścian idealnie łączy się z niebieską wodą, w której odbijają się lampy z sufitu, przypominające duże krople. Czasem nad wodą basenu unosi się mgiełka, która daje całości jeszcze bardziej bajkowy efekt!

Baśniowa pływalnia ma motywować dzieci i dorosłych do odkrywania każdego zakątka tego miejsca, rozwijać kreatywność, pobudzić wyobraźnię oraz sprawić, że pływanie zamieni się w fantastyczną zabawę. Pokazuje także rodzicom, że nie muszą już nudzić się podczas dziecięcych zajęć, czy też zawozić dziecko na zajęcia, a następnie je odbierać. Mogą spokojnie spędzić sobie czas w tym miejscu. I obstawiamy, że będą równie zadowoleni, co ich pociechy!

Share