PREMIERA RAPORTU BRANŻY EVENTOWEJ JUŻ W LUTYM 2020

Wydawnictwo EventPolska.biz, wydające od dekady rocznik branży eventowej Event Katalog pracuje właśnie nad nowym projektem. Już w lutym 2020 na rynku pojawi się jego kolejna publikacja branżowa, raport Event Katalog Plus, w którym eksperci z sektora przemysłu spotkań podsumują i ocenią trendy minionych miesięcy oraz przedstawią prognozy branżowe na kolejny rok.

Pomysł stworzenia nowego kanału komunikacji i wydania nowej pozycji wynika z chęci rozwoju i z odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Celem wydawnictwa jest uporządkowanie branżowej, aktualnej wiedzy i przedstawienie jej w ciekawej formie oraz stworzenie narzędzia komunikacji, pomagającego w przepływie wiedzy i w dzieleniu się doświadczeniami.

„Branża eventowa analizuje rynek i otoczenie konkurencyjne. Zrzesza się w stowarzyszeniach i organizacjach, zapewniając dostęp do niezbędnego know-how. Z trendów zaczyna więc nie tylko jedynie korzystać, ale również aktywnie je wyznaczać. Postanowiliśmy więc stworzyć periodyk, w którym uporządkujemy tą wiedzę, eksperci zaprezentują swój punk widzenia i podzielą się swoimi doświadczeniami” – tłumaczy Marta Klecha, redaktor naczelna raportu.

W Event Katalogu Plus znajdą się case studies agencji eventowych, przegląd nowych technologii, trendów w obiektach i usługach, podsumowania najciekawszych eventów, prezentacje najważniejszych stowarzyszeń, zrzeszających branżę, miast – partnerów w organizacji wydarzeń, opinie ekspertów i wyniki aktualnych badań w branży.

Publikacja kierowana jest do przedstawicieli przemysłu spotkań, organizatorów wydarzeń, agencji eventowych, dostawców usług i przedstawicieli obiektów oraz klientów końcowych.

Co działo się w sektorze MICE w 2019? Jakie będą trendy w branży eventowej na kolejny rok? Między innymi na te pytania postarają się odpowiedzieć eksperci raportu, których wydawca zaprasza do współpracy.

„Raport powstaje dla Was i dzięki Wam. Każdy dzień przynosi nowe, interesujące tematy, które chcemy poruszyć, opierając teorię na konkretnych przykładach rynkowych. Zatem jeśli organizują Państwo wydarzenia i chcą podsumować te najciekawsze, najbardziej innowacyjne, mają Państwo w ofercie nowe technologie, wspierające zarządzanie eventem, albo wprowadzacie na rynek nową usługę, oddajecie do użytku obiekt eventowy – zachęcamy do kontaktu. Grono naszych ekspertów stale się powiększa, zależy nam na zróżnicowanych treściach, od kwestii prawnych, przez technologię, możliwości usług i obiektów, aż po aspekty psychologiczne” – dodaje Marta Klecha.

Raport pojawi się na rynku w lutym 2020. Do czytelników docierać będzie bezpośrednio w ramach dystrybucji katalogu pocztą oraz podczas najważniejszych wydarzeń branżowych. Oprócz eleganckiej wersji drukowanej, podobnie jak Event Katalog, nowy periodyk dostępny będzie także online.

Osoby zainteresowane współpracą mogą kontaktować się z redakcją telefonicznie lub mailowo:
tel. 600 472 746 | m.klecha@eventpolska.biz

Share