Premiera Samsung Galaxy S10

Agencja Brave zrealizowała premierę najnowszego modelu telefonu Samsung Galaxy S10. Wydarzenie miało charakter multimedialnego show, którego poszczególne elementy oddały najważniejsze funkcjonalności flagowca. 

Wydarzenie odbyło się w bardzo charakterystycznym, a przez niektórych uznawanym za kultowe dla Warszawy miejscu – Hali Gwardii, która na potrzeby premiery zmieniła się w nowoczesną, wręcz studyjną przestrzeń.

Dominującym elementem była multimedialna panoramiczna scena

Zbudowano ją z dwóch ekranów diodowych, które zostały wykorzystane do wyświetlenia animowanych materiałów dotyczących telefonu. A także realizacji kamerowej show przy użyciu systemu edycji wideo umożliwiającego nakładanie zaawansowanych filtrów na obraz w czasie rzeczywistym.

Na pierwszym planie znalazła się dioda zamontowana na systemie FlyRail, który pozwolił zbudować „choreografię” opartą na jeżdżących ekranach. W każdym punkcie scenariusza ekran przyjmował nowy wymiar, budując tym samym efekt zaskoczenia wśród zgromadzonych gości.

 

Na drugim planie wykorzystano transparentny ekran diodowy

Za ekranem „schowano” orkiestrę Steve’a Nasha – Dj’s & Stand-by Ensemble. Muzyk, na potrzeby premiery stworzył wyjątkowe aranżacje, które połączone zostały z animacjami i zmieniającymi się układami ekranów.  Efektu dopełnił system, który w czasie rzeczywistym wypełniał multimedia materiałem wideo – miksując orkiestrę z animacjami oraz efektami wizualnymi.

Imprezę poprowadziła Paulina Sykut-Jeżyna, z gościnnym udziałem Piotra Kraśki.

 

Część nieoficjalną premiery uświetnił występ Natalii Nykiel oraz zespołu Electric Girls.

Za kompleksową realizację wydarzenia odpowiadała Agencja Brave