Przegląd Talentów See&Say

Zapraszamy do zgłoszeń do VI edycji przeglądu talentów See&Say, który odbędzie się 23 listopada 2018 roku w Centrum Kreatywności Targowa 56 w Warszawie.
 
Już po raz szósty młodzi kreatywni będą mogli zgłaszać się do przeglądu talentów See&Say. Tegoroczna edycja, zorganizowana pod hasłem „Każdy ma coś do pokazania” obejmuje liczbę 18 kategorii przemysłów kreatywnych, będąc jedynym wydarzeniem skupiającym różne talenty w jednym miejscu.
Swoje zaproszenie organizatorzy kierują nie tylko do osób, które mają klasyczne portfolio, ale również do tych, którzy mają na swoim koncie prototypy produktów, pomysły na wykorzystanie technologii, kompozycje lub teksty. W części kategorii swoją kreatywność można również zaprezentować ekspertom poprzez wypełnienie briefu zamieszczonego na stronie See&Say.
 

Zgłoszenia trwają do 4 listopada. Jak co roku spośród zgłoszonych prac zostanie zaproszonych 150 młodych twórców na indywidualne konsultacje z ekspertami w Centrum Kreatywności Warszawie. Podobnie jak w poprzednich latach ekspertami w przeglądzie zostaną wybitni praktycy z branży kreatywnej, między innymi dyrektorzy kreatywni agencji reklamowych, szefowie  studiów graficznych, fotograficznych, postprodukcyjnych, i domów produkcyjnych, redaktorzy  naczelni pism lub doświadczeni freelancerzy. 

Uczestnicy będą mogli w ciągu 15 minutowej konsultacji zaprezentować swoje portfolio, skonsultować kierunek rozwoju, a także nawiązać wartościowe kontakty zawodowe.
W przeglądzie See&Say mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni twórcy po wypełnieniu formularza na stronie: seesay.pl . Udział jest bezpłatny.
 
Wyróżnione podczas przeglądu prace będzie można obejrzeć na Wystawie MUST SEE w styczniu. Trafią one również do bazy talentów na stronie seesay.pl/wyroznieni i będą promowane w środowisku szeroko rozumianego przemysłu kreatywnego. Najlepsi z najlepszych będą mogli bezpłatnie zgłosić swoje prace do Polskiego Konkursu Reklamy organizowanego przez KTR. 
Konsultacje będą udzielane w  następujących kategoriach:
1.            Animacja
2.            Audio
3.            Copywriting
4.            Creative Writing
5.            Event
6.            Fotografia
7.            Gra
8.            Graphic Design
9.            Ilustracja
10.          Instalacja/Videoinstalacja
11.          Moda
12.          PR
13.          Product Design
14.          Reklama
15.          Social Media
16.          Creative Technology
17.          Typografia
18.          Video
 
Partnerem w kategorii „Event: jest Kluba Agencji Eventowych oraz Świat Eventów.
Share