Ruszyła rejestracja na Forum Branży Eventowej 2020!

Misją Forum Branży Eventowej jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa.

Edycja 2020 FBE poświęcona będzie omówieniu roli, zadań i obowiązków wszystkich osób współpracujących przy realizacji eventu. Szczegółowo przedstawione zostaną wyzwania związane z zadaniami producenta, reżysera i event menedżera. Na koniec spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy event to operacja dla brygady specjalnej czy zadanie dla multizadaniowca.

Dużo miejsca w tegorocznym programie organizatorzy poświęcili także trendom rynkowym.

Obecnym i tym, które dopiero nadejdą. Istotnym elementem programu będzie trening umiejętności przywódczych, niezbędnych każdemu, kto organizuje wydarzenia.

W edycji 2020 po raz pierwszy pojawią się aż dwie sceny, tradycyjnie scena główna przygotowana na przyjęcie 700 słuchaczy oraz scena FBEmi (event marketing ideas). Na nowej, mniejszej scenie zaprezentowane zostaną tematy lżejsze, inspiracje i zagadnienia niszowe. Przewodnim tematem sceny FBEmi w edycji 2020 będzie dynamiczny rozwój rynku wydarzeń  dla klientów indywidualnych. Prawdziwa gratka dla wszystkich organizatorów zainteresowanych rozwojem w branży ślubów, rozwodnic i innych wydarzeń dla klientów niekorporacyjnych.

To nie koniec nowości i niespodzianek. Najbliższa edycja Forum Branży Eventowej po raz pierwszy zakończy się lampką wina przy oprawie muzycznej.

Wieczorne spotkanie będzie kolejna okazją do networkingu, a także chwili wytchnienia i relaksu dla uczestników Forum.

W FBE 2019  udział wzięło ponad 2.000 profesjonalistów z branży i 150 dostawców. W roku 2020 organizatorzy spodziewają się zgromadzić nawet większą liczbę osób związanych zawodowo z organizacją wydarzeń.

Najbliższa edycja FBE to aż 18 inspirujących prelekcji i dwie ważne dyskusja ekspercka; praktyczny trening umiejętności networkingowych; prezentacje atrakcji i artystów; uroczyste wieczorne zakończenie oraz konkurs Top Event 2019.

Rejestracja na wydarzenie została już otwarta: https://forumbranzyeventowej.pl/zarejestruj-sie/.

Więcej informacji: www.forumbranzyeventowej.pl; https://www.facebook.com/Forum-Bran%C5%BCy-Eventowej-FBE-366765783513345/?ref=bookmarks