Śnieżna kula z restauracją McDonald’s w środku

Czy ktoś jeszcze pamięta święta Bożego Narodzenia połączone z mroźną zimą, śniegiem po kolana, lepieniem bałwana i zjeżdżaniem na sankach? Namiastkę zimowej atmosfery wprowadził ostatnio McDonald’s, który na Placu Zamkowym w Lublinie ustawił śnieżną kulę. W środku znalazła się forma stylizowaną na prawdziwą restaurację!

W ostatnich latach pogoda płata nam psikusy, a my z utęsknieniem czekamy na święta z nadzieją na śnieg! Dlatego McDonald’s zafundował nam namiastkę prawdziwych, białych świąt.

2 grudnia śnieżna kula zapraszała w swoje progi w poszukiwaniu mroźnej, lepszej strony zimy. Każdy miał możliwość przenieść się w inną rzeczywistość, do innego świata jak w Matrixie. Nie zabrakło tam dużej ilości śniegu, zaśnieżonych drzewek i radości na twarzach małych i dużych. Był za to duży kontrast między słoneczną jesienną pogodą na zewnątrz. Na każdego zwiedzającego czekały również upominki!
O zmroku kula zmieniała się na świecącą krainę z licznymi diodami i światełkami.

Warto również dodać, że restauracja, która powstała na Placu Zamkowym w Lublinie nie zostanie tam na stałe! To jedynie instalacja, która owszem, została wystylizowana na prawdziwy McDonald’s i przez czas jej istnienia pełni taką funkcję, jednak została stworzona jedynie na potrzeby kampanii. Jednak wygląda ona tak realistycznie, że wielu odbiorców naprawdę pomyślało o tym, że na środku lubelskiego placu wybudowano restaurację.

3 i 4 grudnia śnieżna kula została wykorzystana do nakręcenia świątecznego spotu restauracji McDonald’s więc już niedługo będzie można podziwiać ją przed telewizorami.

Elementem zimowej promocji McDonald’s jest m.in. powrót do oferty popularnego Burgera Drwala. Ponadto, w ofercie zimowej dostępne są też Frytki Zakręcone, Chrupserki i nowy smak lodów McFlurry Peanut Butter i Lodowe Marzenie Peanut Butter.

Zdjęcia: materiały prasowe