Trwa końcowy nabór zgłoszeń do Event Katalogu! Nowe wydanie już w tym miesiącu

EventPolska.biz – wydawca ogólnopolskiego rocznika Event Katalog | usługi & obiekty eventowe jest już na ostatniej prostej przygotowań kolejnej edycji swojego periodyku. Premiera dziewiątego wydania nadejdzie już w tym miesiącu!

Event Katalog to znany i lubiany katalog eventowy, w którym znajdziecie wiele inspiracji i kontaktów do dostawców usług. Obecnie kończy on nabór zgłoszeń. Firmy zainteresowane znalezieniem się w gronie eventowych pasjonatów, dla których codzienna praca to nie tylko sposób na życie, ale także ogromna radość tworzenia, jeszcze mogą zgłaszać się do redakcji w celu ustalenia szczegółów współpracy przy projekcie. Pobierając aktualne wydanie ze strony www.e-eventkatalog.pl, można łatwo wizualizować swój materiał promocyjny na łamach tego branżowego przewodnika, który przez 365 dni w roku pomaga poruszać się w gąszczu usług i obiektów.

„Organizatorzy eventów doskonale wiedzą, z jakimi wyzwaniami muszą zmagać się w swojej codziennej pracy. Jak stworzyć wydarzenie, by było niezapomniane? Który obiekt wybrać? Jakie atrakcje zapewnić gościom? Który catering będzie najlepszy? Jak nie zagubić się w tym gąszczu pytań i gdzie szukać pomysłów i inspiracji, a równolegle wygrać z presją czasu i oczekiwaniami – między innymi na te pytania znajdziecie Państwo odpowiedzi w Event Katalogu, jedynym roczniku branży eventowej w Polsce. Już dziś zapraszam na jego nowe wydanie i zachęcam do kontaktu z nami, bo lista naszych gości jest jeszcze otwarta” – informuje Marta Klecha, redaktor naczelna Event Katalogu.

W najbliższej edycji, na blisko 300 stronach znajdą się prezentacje kilkuset różnorodnych propozycji, które pomogą w organizacji każdego wydarzenia.

W roczniku znajdzie się pełen przekrój branży, od miejsc, po wszelkie usługi (m.in. atrakcje, obsługę, techniki i wyposażenie eventowe), aż po agencje, które zajmują się organizacją eventów. Dodatkowo w tym roku redakcja Event Katalogu bardzo mocno rozwinęła część redakcyjną, już w czerwcu przekonamy się, jakich zaprosiła gości. A to jeszcze nie koniec nowości… ponieważ każdy dzień przynosi kolejne.