Uroczyste otwarcie warszawskiego wine baru BARaWINO Marka Kondrata

BARaWINO pojawił się na mapie Warszawy w połowie lipca, a w miniony czwartek, 19 września, odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia, którą to Marek Kondrat świętował w towarzystwie blisko dwustu znajomych, przyjaciół oraz partnerów biznesowych.

Pojawili się m.in.: Henryka Bochniarz, Janusz Gajos, Jan Englert i Beata Ścibakówna, Jerzy Radziwiłowicz, Stanisław Tym, Magdalena Środa, Kazimiera Szczuka.

„Dziś otwieramy lokal, który kosztował nas dużo pracy, ale proporcjonalnie oddaje nam radością i satysfakcją. Plan dalszy i bliższy  to  cieszyć się tym miejscem, bo ono zasługuje na wiele. Widać to po ludziach, którzy przyszli tutaj uświetnić nam dziś to otwarcie i, którzy jestem tego pewien, będą tu przychodzić , żeby się radować winem, sobą, dobrą atmosferą i fajnym miejscem. To jest miły, ekscytujący moment, kiedy jakiś wysiłek obraca się w pozytyw.” – tymi słowami Marek Kondrat przywitał swoich gości.

Po krótkim wystąpieniu właściciela BARaWINO, za fortepianem zasiadł Grzegorz Turnau.

BARaWINO to bar winny połączony ze sklepem winiarskim, będący autorską wersją francuskich bar-à-vin. Na gości czeka około 500 etykiet win z całego świata, osobiście wybranych przez Marka Kondrata. Ponad 40 z nich jest dostępne na kieliszki. Degustacji towarzyszyć mogą drobne przekąski, deski serów, wędlin, owoce morza i sałaty, a także różne potrawy sezonowe. Ponadto BARaWino to miejsce szkoleń winiarskich i nie tylko – specjalnie wydzielona i przygotowana sala umożliwia realizację rozmaitych spotkań.

Szczegółowe informacje o warszawskim BARaWINO uzyskacie Państwo na stronie: www.barawino.pl/warszawa  oraz FB: @BARaWINOWarszawa

Od kilku lat z dużym sukcesem działa również krakowski BARaWINO, o którym informacje można znaleźć pod adresem:  www.barawino.pl/krakow 

Informacje o firmie Kondrat Wina Wybrane dostępne są na stronie: marekkondrat.pl

Share