Fot. Oskar Kutryb CutRB

VES odpowiedzialny za oprawę multimedialną 28. Finału WOŚP

W minioną niedzielę 12. stycznia podczas Wielkiego Finału WOŚP VES zapewnił ekrany diodowe i systemy realizacji w studio telewizyjnym, na scenie głównej na placu Bankowym jak i w strefach partnerskich. Łącznie, we wszystkich lokalizacjach w różnych kształtach, formach i płaszczyznach zagrało ponad 530 m2 ekranów diodowych. Centralnym punktem sceny była multimedialna płaszczyzna, która sięgając od sceny aż po jej szczyt stworzyła „multimedialny dach” nad artystami, a dwa duże, boczne ekrany zapewniły doskonałą widoczność dla wszystkich zebranych na Placu Bankowym.

Studio telewizyjne 28. Finału to dwie multimedialne sceny, które połączone były jednolitymi, pasami z ekranów diodowych. Po raz pierwszy w historii WOŚP powstała, również ponad 12 m multimedialna instalacja I <3 WOŚP zbudowana z ekranu diodowego (Creative LED P5) w nietypowych kształtach. Za pomysł i kreację tej instalacji odpowiedzialna jest Supernowa, dla której VES dostarczył technologię a studia graficzne Dreamage i Red Square – kontent graficzny.

Podczas montaży poszczególnych stref, które rozpoczęły się już 6. stycznia, oraz w trakcie samej realizacji wydarzenia zaangażowany był ponad 30 osobowy zespół vesteamu. Za nadzór projektu i kontakt z Klientem ze strony VES odpowiadała Iwona Czarnata – dyrektor zarządzający spółki i Łukasz „Bandżi” Błażewicz – kierownik techniczny projektu

Fot. Oskar Kutryb CutRB

Fot. Oskar Kutryb CutRB

Oprócz multimediów VES prowadzi w ramach WOŚP aukcję specjalnie wykonanego plakatu z autografem Jurka Owsiaka i odbitymi dłońmi dzieci i pracowników VES, wraz ze szkoleniem z Multimedia Designerem.

 Zachęcamy do licytacji:

https://allegro.pl/oferta/obraz-i-szkolenie-z-multimedia-designerem-ves-8843153059?fbclid=IwAR12Oy5r2mRSW1CQNa2-jONvstA4FhlYu-1l6BtI6pEMNASTB0G7KV0r5HU

 

 

 

Share