Znamy wyniki konkursu Top Event 2018!

Forum już po raz czwarty towarzyszył prestiżowy konkurs Top Event. Celem konkursu jest nagrodzenie najlepszego zrealizowanego projektu z obszaru branży eventowej, wyróżnienie najciekawszego wydarzenia, związanego z event marketingiem. Jego wpływu na realizacje celów firmy, budowania wizerunku marki oraz środowisko i społeczeństwo.

W tym roku po raz pierwszy nagroda Top Event zostanie przyznana w dwóch różnych kategoriach.

Top Event Nagroda Branży – w drodze głosowania on-line przez internautów. Na zgłoszone do konkursu projekty zagłosowało aż 6.445. Wygrał projekt zgłoszony przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych (MJWPU). 9. Forum Rozwoju Mazowsza.

Top Event Nagroda Mediów – w drodze głosowania jury złożonego jedynie z przedstawicieli mediów branżowych. Byliśmy jednym z kluczowych jurorów, którzy zadecydowali o wyniku! Wygrał projekt zgłoszony przez NCF SA – Jubileusz 25-lecia Volkswagen Poznań.

Filmy z obydwu realizacji można obejrzeć na stronie: http://forumbranzyeventowej.pl/top-event-2018/#.

Zwycięzcy poza prestiżowym tytułem Top Eventu roku 2018 otrzymają coś specjalnego od Świata Eventów – firmy szkoleniowej oferującej praktyczne szkolenie dla event managerów. Nagrodą dla zwycięzców konkursu jest udział w profesjonalnym szkoleniu branżowym! Świat Eventów oferuje szeroki wachlarz praktycznych szkoleń, które oparte zostały w 80% na autorskiej metodzie TNR. Szkolenia z serii Event Management przygotowują do pracy w zawodzie, inspirują, a także są merytorycznym wsparciem. Kolejne szkolenia specjalizacyjne pomagają zdobyć niezbędną wiedzę z zakresu sprzedaży, tworzenia ofert, organizacji imprez masowych i kreacji. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez praktyków i specjalistów w swoim fachu, z dbałością o szczegóły i ogromnym naciskiem właśnie na działanie.

Zwycięzca konkursu będzie mógł wybrać, w którym szkoleniu chce uczestniczyć. Nie ograniczamy, chcemy, aby nagroda była spersonalizowana i dajemy możliwość kształcenia się w wybranym przez zwycięzcę  kierunku.

Szczegółowy program szkoleń znajduje się na stronie: http://swiateventow.com/pl/szkolenia/

www.forumbranzyeventowej.pl; https://www.facebook.com/Forum-Bran%C5%BCy-Eventowej-FBE-366765783513345/?ref=bookmarks