Pomimo tego, iż tegoroczna jesień trwa w najlepsze, na pewno znajdą się jeszcze panie, które nie miały do tej pory czasu uzupełnić swojej garderoby w brakujące elementy. Specjalnie dla „spóźnialskich” stworzyliśmy poradnik modowy – dziś mamy dla was pięć topowych barw nie tylko na obecny sezon, ale również i na kolejne! Już teraz wyrusz na zakupy i zaopatrz się w stylizacje właśnie w tych odcieniach, będą idealne zarówno na zimę, jak i kolejne miesiące! 

Modne kolory

W największych stolicach mody topowi projektanci zaprezentowali tysiące stylizacji, z których już teraz można wywnioskować, jakie kolory występowały najczęściej. W tym sezonie zdecydowanie inspirowano się kolorowymi latami 80., ale zwrócono również uwagę na wygodę i większy luz w zestawianiu ubrań.

Pierwszym z pożądanych kolorów jest róż! Pojawił się on na niezliczonej ilości wybiegów w wielu różnych formach – nie tylko jako dodatek! Pomimo tego, że z latami 80. kojarzy nam się raczej jego wyrazisty odcień, to w tym sezonie rekordy popularności bije „przykurzona” wersja. To idealne rozwiązanie, jeśli w naszej szafie brakuje jasnych akcentów – możemy skusić się na kupienie jasnoróżowej koszuli lub spódnicy. Drugim, dosyć niespodziewanym kolorem tego sezonu jest purpura, którą od wielu lat ubierały tylko gwiazdy. To zaskakujące, że w zestawieniu raczej podstawowych barw znalazł się tak odważny kolor. Purpurowe ubrania na pewno dodadzą charakteru Twoim stylizacjom i nikt już nie nazwie Cię szarą myszką! Buszując po sklepach na pewno zwrócisz uwagę na wysyp purpurowych płaszczy lub golfów.

Kolejnym kolorem tego sezonu została ponadczasowa czerń. To pocieszające, zwłaszcza, że na pewno wasze szafy pękają w szwach od czarnych ubrań. Ten kolor chyba już nigdy nie ustąpi pozycji lidera. Przecież nie ma nic doskonalszego niż mała czarna, prawda? Poza tym, nie od dziś wiadomo, że czerń wyszczupla, więc jest idealnym pomysłem na w zasadzie każde ubranie dla każdej kobiety. Czwartym kolorem jesieni i zimy w sezonie 2016/2017 jest intensywna czerwień. Nie bez powodu mówi się, że to kolor prawdziwego oblicza seksownej kobiety! Nadszedł dla niej czas, więc, drogie panie, pozwólcie sobie ubrać czerwień nie tylko na usta.

Ostatnim topowym kolorem została butelkowa zieleń, chociaż na wybiegach pojawiła się również w odcieniach bliższych kolorowi świeżej trawy. Tę barwę szczególnie polecamy rudym paniom, na pewno doda wam uroku i kobiecości.

Jak widać, w tym sezonie mamy dosyć pokaźną paletę modnych barw. Nie zapomnijmy jednak, że jeśli chodzi o krój ubrań, warto zwrócić uwagę na jak najprostsze szycie! Minimalizm wraca do łask, przynajmniej jeśli chodzi o garderobę, za to eksponowania domaga się biżuteria w rozmiarze XXL!