​Restrykcje związane z koronawirusem powoli znikają, a w połączeniu ze znakomitą pogodą oznacza to znaczne częstsze niż ostatnio pojawianie się wśród innych ludzi. To idealny okres na to, by zmienić coś w swoim wyglądzie. Nie każdy jednak musi znać się na najnowszych trendach, nie inaczej jest z tym, w czym wyglądamy naprawdę dobrze a w czym niekoniecznie. W takich przypadkach pomoże nam jednak odpowiednia stylistka!

Usługi i konsultacje stylistki to coś, na co decydujemy się coraz częściej. Popularne stają się również wspólne zakupy, gdzie stylistka doradza nam, w czym wyglądać będziemy naprawdę dobrze. Na takie spotkania decydują się osoby, które niekoniecznie same potrafią dobrać to, w czym wyglądają naprawdę dobrze. Zazwyczaj jednak usługi takie kosztują, i to niekoniecznie mało. Koszt przynajmniej kilkuset złotych to coś, z czym powinniśmy się liczyć, są jednak od tego wyjątki. I taki wyjątek czeka na nas w podwarszawskiej, kameralnej Galerii Łomianki.

To właśnie tutaj możemy zdecydować się na zupełnie darmowe konsultacje, podczas których nie tylko dowiemy się, w co warto ubierać się w naszym przypadku, lecz również będziemy mogli udać się na wspólne zakupy.

W chwili obecnej usługa konsultacji została jednak odrobinę zmieniona. Standardowo trwa ona około dwóch godzin, lecz obecnie czas ten został skrócony do godziny. Przed konsultacjami otrzymamy jednak telefon od stylistyki - Gosi Marszałek – która będzie chciała poznać nasze potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu, podczas samego spotkania i wspólnych zakupów, wszytko będzie znacznie bardziej sprawne, co umożliwi jednocześnie wspomniane już ograniczenie czasowe do jednej godziny.

W chili obecnej musimy również liczyć się z tym, że będziemy musieli zachować 2-metrowy odstęp od Gosi oraz w trakcie konsultacji i zakupów będziemy musieli posiadać zakrytą twarz. Wszystkie te zasady zostały dokładnie opisane na stronie, gdzie jednocześnie na konsultacje można się zapisać – https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/.

Jeżeli tylko wspomniane restrykcję znikną lub zostaną ograniczone, informacja o tym pojawi się również na powyższej podstronie.

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnej stylistyki?

Fakt, że wspominane konsultacje są zupełnie darmowe, sprawia, że możemy na nich tylko i wyłącznie zyskać. Rady Gosi sprawią, że na co dzień będziemy umieli ubierać się po prostu lepiej, a każdy na to po prostu zasługuje. Jednocześnie, nikt nie jest idealny – posiadamy swoje wady, które jednak można odpowiednio tuszować, jednak do tego potrzebna jest wiedza, którą nie każdy posiada. Zalety naszego wyglądu powinniśmy natomiast podkreślać i dodatkowo eksponować – jednak i tutaj również musimy wiedzieć, jak to robić, nie zawsze dodatkowo jesteśmy świadomi poszczególnych wad, jak i atutów naszego wyglądu.

Jednocześnie, ubrania, tak czy inaczej, po prostu będziemy kupować i wydawać na nie pieniądze. Warto więc decydować się na takie, które najbardziej będą do nas pasować. Faktem jest, że dobrze dobrane ubrania, nawet te tańsze, będą się prezentować lepiej niż niektóre droższe, jednak zupełnie do nas niepasujące. To również sprawi, że będziemy wyglądać nie tylko lepiej, ale również efekt ten będzie możliwy do osiągnięcia niższymi środkami, niż dotychczas!

Na konsultacje z Gosią decyduje się coraz więcej klientów Galerii Łomianki. Sama usługa jest też skierowana nie tylko do Pań, ale również dla Panów. Zachęcamy również, by przed rozmową i spotkaniem dokładnie zastanowić się nad tym, czego oczekujemy, co nam w naszym wyglądzie nie pasuje lub nad czym się zastanawiamy.

Fakt, że spotkanie i konsultacje z Gosią to naprawdę dobry wybór, potwierdzająca liczne opinie na profilu Galerii na portalu Facebook – znajdziemy tam wiele naprawdę zadowolonych klientek i klientów, którzy dzięki Gosi ubierają się znacznie lepiej, niż kiedyś.

Więcej o samej Galerii, ofercie konsultacji ze stylistką oraz ofercie sklepów można dowiedzieć się na stronie internetowej Galerii Łomianki.