Najlepsze miejsca na zakupy dla kobiety Jeżeli jesteś kobietą i szukasz idealnego miejsca na zakupy w Krakowie, gwarantujemy, że Galeria Bronowice spełni wszystkie Twoje oczekiwania. To nowoczesne centrum handlowe, które zapewnia swoim klientom niesamowity komfort związany z zakupami. Co jednak wyróżnia Galerię Bronowice na tle innych centrów handlowych w Krakowie i dlaczego to właśnie na nią warto się zdecydować?

Zapraszamy do dalszej lektury!

Zacznijmy od tego, ze Galeria Bronowice to miejsce, w którym postawiono na olbrzymią ilość wspaniałych udogodnień, których w takich ilościach, naszym zdaniem, próżno szukać w innych centrach handlowych w Krakowie.

Oto cześć z nich, naszym zdaniem, dla kobiet najbardziej istotna.

  • Fryzjer - często to właśnie jego brakuje na miejscu, gdy uda wam się znaleźć chwilę pomiędzy odwiedzeniem kolejnych sklepów. Dla wielu kobiet to idealna forma relaksu, dlatego na pewno ucieszy  je  fakt,  że  na  terenie Galerii Bronowice mogą one skorzystać z usług fryzjerskich w takich salonach, jak Jean Louis Davide czy chyba równie popularny Beauty Point Fast Hair&Makeup.
  • Kreatywna Planeta – na pewno wiele kobiet wybiera się na zakupy wraz ze swoimi dziećmi. Jeżeli będą one potrzebowały przerwy lub po prostu będą chciały się pobawić – jest to miejsce dla nich idealne. Czeka tu na nie ogrom gier i zabawek. Na dzieci starsze czekają również gry planszowe, które tak bardzo zyskały ostatnio na popularności. Kreatywna Planeta jest miejscem przestrzennym i bezpiecznym, gdzie dzieci będą bawiły się po prostu znakomicie.
  • Parking dla rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży – to rzecz niby mała, ale niezwykle potrzebna. W końcu zakupy zarówno w przypadku ciąży, jak i wybrania się na zakupy z dziećmi, niekoniecznie muszą okazać się najprostsze. Dlatego właśnie istnieje możliwość zaparkowania na specjalnie przygotowanych do tego miejscach, znajdujących się w perfekcyjnej lokalizacji – dzięki temu podróż z wózkiem czy zakupami do samochodu będzie skrócona do minimum.
  • Pokoje rodzinne – to kolejne miejsce, które na pewno docenią kobiety (czy całe rodziny) wybierające się na zakupy wraz z dziećmi. Jeżeli będziecie poszukiwać miejsca, gdzie w komfortowych warunkach będziecie chcieli przewinąć czy nakarmić swoje pociechy, skierujcie się właśnie do rodzinnych pokoi.

Oczywiście zaprezentowane udogodnienia to tylko kilka wybranych, chociaż naszym zdaniem, niezwykle istotnych przykładów. Warto jednak pamiętać, że czeka ich znacznie więcej. Pełną listę możemy znaleźć pod adresem galeriabronowice.pl/galeria/udogodnienia-dla-klientow.

Szeroka oferta sklepów w Galerii Bronowice

Już na samym początku warto zaznaczyć, jest ona niezwykle szeroka. Na miejscu możemy liczyć na ofertę ponad 150 sklepów oraz punktów usługowych. Dzięki temu uda nam się zakupić oraz załatwić naprawdę wiele rzeczy w jednym miejscu, co jest niezwykle komfortowe oraz umożliwia nam zaoszczędzenie nie tylko czasu, ale również pieniędzy.

Najlepszym przykładem zarówno szerokiego spektrum możliwości, jakie oferuje Galeria, jak i po prostu dostosowania jej do potrzeb jej klientów, jest np. Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa. Wiele z urzędowych spraw dzięki temu można załatwić przed, po lub w trakcie zakupów – niewiele galerii handlowych oferuje swoim klientom takie możliwości.

Przejdźmy jednak do samych sklepów, które dla wielu osób na pewno okażą się najbardziej interesującą kwestią.

Zacznijmy od tych, które są związane z szeroko rozumianą modą. Klientki będą mogły liczyć na szerokie oferty (oraz znakomite ceny!) takich sklepów, jak m.in. Big Star, Cropp, H&M, House, Mohito, Promod, Reserved, Sinsay czy Terranova. Pamiętajcie, że pełną listę sklepów oraz aktualne promocje i wyprzedaże w nich obowiązujące zawsze znajdziecie na stronie internetowej www.galeriabronowice.pl.

Jeżeli jednak celem Waszych zakupów będzie stricte biżuteria, nie zapomnijcie odwiedzić salonów Apart, YES, Swiss czy Jubitom. W każdym z nich możecie liczyć na fachową pomoc oraz towary najwyższej klasy. Wszystko po to, aby zawsze prezentować się wyjątkowo!

Nie inaczej jest w przypadku obuwia. I tutaj na klientki czeka naprawdę szeroki wybór. CCC, Deichmann, Ecco, Ryłko, Sizzer czy Wojas to tylko część ze sklepów obuwniczych na terenie Galerii Bronowice.

Skoro jednak już na początku wspominaliśmy o zakupach z dziećmi, nie możemy zapomnieć o sklepach, które właśnie im są dedykowane. Oczywiście i tutaj oferta jest niezwykle szeroka. Najbardziej chyba popularnemu z nich – Smykowi – towarzysza również sklep Bartek, Kanz, Miki czy Reporter Young. Nieżalenie od tego, czy poszukujemy zabawek, dziecięcych ubrań czy innych akcesoriów, na pewno w jednym z wymienionych sklepów uda nam się je znaleźć.

Szeroka oferta dla wymagających

Przedstawiona powyżej lista to jedynie fragment ponad 150 miejsc, które czekają na każdego, kto odwiedzi Galerię Bronowice. Jest to miejsce nowoczesne i faktycznie dostosowane do nawet najbardziej wymagających klientów. Centrum handlowe zostało tak zaprojektowane, aby zakupy w nim były jak najbardziej wygodne, a podczas nich można było skorzystać z wielu firm usługowych znajdujących się na terenie Galerii. Serdecznie zapraszamy nie tylko do odwiedzenia jednego z wymienionych sklepów, ale również strony internetowej Galeriabronowice.pl, gdzie każdy znajdzie więcej interesujących go informacji!