Chcesz być elegancki, ale nie do końca wiesz, co zrobić, żeby takim być? Miałbyś ochotę powalać wszystkich swoim nienagannym, znakomitym wyglądem, ale… no właśnie. Nie bardzo umiesz zdecydować się na strój, który by pasował do twojej osobowości i jednocześnie był modny oraz naprawdę elegancki. Nie martw się, da się znaleźć na to odpowiednie rozwiązanie! Jakie? Przede wszystkim musisz zorientować się, co w trawie piszczy, jak wygląda moda i co w danym sezonie jest najbardziej trendy.

Jeśli chcesz być eleganckim mężczyzną, musisz zrezygnować przede wszystkim z chodzenia w t-shirtach, koszulkach polo i tych wszystkich elementach garderoby, które wspólnie określić można mianem „sportowych”. Adidasy również nie będą tutaj pasowały, zwłaszcza wtedy, kiedy trenujesz w nich zawzięcie, biegając po boisku czy po bieżni.

Pierwszym elementem eleganckiego mężczyzny jest koszula. Nie od razu musi być biała – wręcz przeciwnie, lepiej, żeby miała inny kolor, żeby miała charakter bardziej „biznesowy”. Jeśli chodzi zaś o buty, sportowe mogą być, ale nie wtedy, kiedy chcesz być elegancki. Mężczyzna z klasą nosi buty pełne, zwykłe.

Nikt nie powiedział, że żeby być eleganckim, trzeba zawsze chodzić w garniturze. Nie, spodnie mogą być różne, ważne, żeby w zanadrzu mieć marynarkę i ubierać ją w chłodniejsze dni. W ten sposób zawsze będzie się wyglądało lepiej, niż bez niej. Krawat nie jest potrzebny, ważna jest dobrze skrojona marynarka. To klucz do sukcesu każdego mężczyzny, który chce być elegancki.