Czy darmowe konsultacje ze stylistką są w ogólne możliwe? Oczywiście, że tak, chociaż ta konkretna oferta przeznaczona jest głównie dla mieszkańców Warszawy i okolic, z naciskiem na Łomianki, bowiem czekają one na nas właśnie w tamtejszej Galerii!

Na darmowe konsultacje ze stylistką możemy zapisać się pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/. Wybieramy dzień oraz dogodną godzinę – to wszystko, darmowe spotkanie już na nas czeka! Pamiętajmy, że głównym elementem będą wspólne zakupy. Razem z Małgorzatą Marszałek – stylistą zatrudnioną przez Galerię Łomianki – będziemy mogli ruszyć do wielu sklepów, gdzie będzie nam ona pomagać dobrać to, w czym wyglądamy naprawdę dobrze.

Ze względu na koronawirusa darmowe konsultacje ze stylistką trochę się zmieniły – zamiast dwóch godzin, trwają 60 minut, jednak zamiast tego, mamy możliwość telefonicznej rozmowy z Małgorzatą. W jej trakcie będziemy mogli m.in. opowiedzieć o tym, czego oczekujemy od spotkania, co chcemy zmienić. Delikatna zmiana stylu na co dzień to w końcu coś zupełnie innego niż praca nad swoją formalną stylizacją, wykorzystywaną najczęściej w jednej z warszawskich korporacji.

Zastanówmy się dobrze, czego chcemy, później przekażmy to stylistce – dzięki temu będzie ona w stanie pomóc nam naprawdę skutecznie.

Same darmowe konsultacje to również coś naprawdę niespotykanego, z czego skorzystać po prostu warto. Normanie, usługa taka potrafi kosztować naprawdę sporo, przy czym sama Małgorzata Marszałek jest prawdziwym profesjonalistą w swojej branży, pamiętajmy o tym!

Przed spotkaniem warto również sprawdzić listę sklepów dostępnych w Galerii Łomianki. Jest ona zawsze dostępne pod adresem https://galerialomianki.pl/sklepy/. Pamiętajmy, że pomimo tego, że to dość kameralna Galerii, oferta sklepów jest szeroka, stąd na pewno wraz ze stylistką uda nam się kupić to, w czym będziemy prezentować się naprawdę bardzo trakcyjne!