Zakup trafionego prezentu często jest naprawdę trudnym zadaniem. Nie zawsze mamy możliwość dowiedzieć się, co danej osobie naprawdę się przyda, a przecież zawsze, gdy decydujemy się na zakup prezentu, chcemy, aby był on trafiony i sprawił obdarowanej osobie jak najwięcej radości.

Sytuacja jest jeszcze trudniejsza, gdy stoimy przed zadaniem zakupu prezentu niekoniecznie osobie nam bliskiej, lecz np. nowej osobie w grupie znajomych czy np. naszym pracownikom z okazji świąt, jeżeli jesteśmy właścicielem firmy lub pracownikiem wyznaczonym do tego zadania. Samo poszukiwanie odpowiedniego prezentu jest też zadaniem czasochłonnym, a w przypadku zakupu prezentów dla pracowników problemów może być jeszcze więcej.

Jednym z kolejnych problemów może być albo zakup wielu sztuk jednego prezentu dla wszystkich, aby każdy otrzymał to samo – tutaj na pewno ktoś będzie mniej, ktoś bardziej zadowolony. Jeżeli zdecydujemy się na zakup różnych prezentów, to będzie to zadanie czasochłonne, trudne, a do tego wartość prezentów będzie zapewne różna, co może nie prezentować się najlepiej (ktoś dostanie de facto lepszy lub gorszy prezent, przynajmniej z perspektywy jego ceny).

Zakup prezentów możemy jednak ułatwić. Naszym zdaniem znakomitym rozwiązaniem może okazać się zdecydowanie się na kartę podarunkową. Zazwyczaj w takich przypadkach wielu klientów decyduje się na zakup karty konkretnego sklepu lub sieci sklepów, jednak naszym zdaniem warto postawić na rozwiązanie, które daje obdarowanemu znacznie więcej możliwości – mowa o Karcie Podarunkowej Galerii Bronowice.

Karta Podarunkowa Galerii Bronowice – czym różni się od innych kart podarunkowych?

Kluczową różnicą jest fakt, że posiadacz Karty Podarunkowej Galerii Bronowice może skorzystać z przelanych na nią środków w niemal każdym sklepie i punkcie usługowym w Galerii Bronowice. Nie musi się więc on ograniczać do jednego sklepu i zakupić to, czego faktycznie potrzebuje. Jeżeli będzie miał na to ochotę, przelaną kwotę może wydać w różnych sklepach.

Sama Karta ważna jest aż 12 miesięcy – jest to czas, w którym każdy będzie miał nie jedną okazję, aby wydać przekazane na niej środki. W samej Galerii Bronowice jest olbrzymia ilość sklepów, co tylko uatrakcyjnia ofertę Karty – faktycznie posiadacz będzie miał ogromne możliwości wybrania sobie docelowego, ostatecznego prezentu. Zapraszamy do zapoznania się z listą wszystkich sklepów w Galerii, która znajduje się pod adresem galeriabronowice.pl/sklepy-zakupy.

Wygoda

Jak już wspominaliśmy wcześniej, wybór i zakup niektórych prezentów może okazać się naprawdę problematyczny. W przypadku Karty jest odwrotnie – możemy zakupić ją albo w Galerii, albo przez internet, pod adresem galeriabronowice.flex-e-card.pl/. Sama Karta aktywna jest maksymalnie 30 minut po zakupie, więc jeżeli potrzebujemy prezentu „na szybko”, Karta również może okazać się rozwiązaniem prostym i niezwykle szybkim. Kiedy decydujemy się na zasilenie Karty w Galerii, możemy zasilić ją kwotą od 30 do 4000 zł. Jak widać, przedział jest naprawdę szeroki, więc karta sprawdzi się zarówno w przypadku prezentów skromnych, jak i tych niezwykle okazałych. W przypadku zakupu Karty przez internet możemy zasilić ją kwotą od 30 do 1000 zł, co również jest bardzo atrakcyjne dla klientów, Karty Prezentowe są bowiem najczęściej zasilane kwotą sięgającą kilkuset złotych.

Warto również wspomnieć, że klient płaci jedynie za zasilenie karty, nie ponosi on żadnych dodatkowych kosztów, np. za samą pustą kartę.

 

Sprawdzanie stanu konta na Karcie

Dla wygody osoby obdarowanej przygotowano naprawdę wiele opcji na to, aby mogła ona sprawdzić, ile środków pozostało na jej koncie. Można to zrobić na stronie internetowej Galerii Bronowice, na miejscu – w punkcie informacyjnej, na stronie internetowej galeriabronowice.flex-e-card.pl/, skanując kod QR na odwrocie karty czy również pod numerem telefonu - +48 22 490 6923. Jak widać, opcji jest naprawdę wiele.

Czy karta podarunkowa to nie jest pójście na łatwiznę?

Naszym zdaniem – zdecydowanie nie powinno odbierać się tego w taki sposób. Czemu? Faktycznie, zakup karty jest prosty i szybki, jak już o tym wspominaliśmy, jednak jest to rozwiązanie, które zadowolą coraz więcej osób i powinniśmy zdawać sobie z tego sprawę. Wiele osób ceni fakt, że dostają prezent, który mogą spożytkować tak, jak chcą, zamiast prezentów, które czasem są w najlepszym wypadku średnio trafione – wzbudzają one u osób obdarowanych niemałe zakłopotanie - w końcu nie mogą one dać  poznać  po  sobie,  że  prezent  nie  trafia  w  ich gusta. Jeżeli kogoś znamy na tyle dobrze, że trafienie z prezentem nie jest niczym trudnym – wtedy zakup innego prezentu jak najbardziej jest dobrym pomysłem, jednak i w takiej sytuacji karta podarunkowa jest dobrą opcją. W końcu nie zawsze wypada kupować nam prezenty bardzo praktyczne (dobrym przykładem jest np. sprzęt RTV czy AGD) – a jeżeli wiemy, że ktoś zbiera właśnie na sprzęt tego rodzaju, decydując  się  na  kartę  podarunkową, wspieramy zakup, na którym mu zależy, co możemy być dla danej osoby niezwykłą pomocą.