Spotkania ze stylistkami lub stylistami, nazywanymi również personal shopperami, są coraz popularniejsze również w Polsce. Z czego to wynika i czemu warto się na takie spotkanie zdecydować, a do tego, ile może ono kosztować?

Czemu zakupy z personal shopperem są coraz popularniejsze?

Zakupy z personal shopperem są popularniejsze, ponieważ z jednej strony coraz więcej osób może sobie pozwolić nie tylko na taką usługę, ale również na naprawdę wysokiej jakości ubrania i dodatki. Dodatkowo, Polacy coraz bardziej zdają sobie sprawę z tego, jak ważny może być ich wygląd – i mowa tutaj nie tylko o jego wpływie na nasze życie osobiste, ale również na to, jak rozwija się nasza kariera. Jeżeli ktoś jednak sam nie jest w stanie odpowiednio zadbać o to, jak wygląda, warto postawić właśnie na profesjonalnego stylistę lub stylistkę. 

Jakie usługi oferuje personal shopper?

Najczęściej wybieraną usługą są wspólne zakupy. Podczas nich personal shopper nie tylko przynosi nam konkretne ubrania w danym rozmiarze, ale również podpowiada, w czym możemy wyglądać naprawdę dobrze. Inną opcją, na którą często decydują się liczni, są metamorfozy czy analizy kolorystyczne, a jeżeli ktoś chcą zobaczyć, czy jego obecne ubrania nadają się do dalszego użytkowania, czy warto się ich jednak pozbyć, w takim wypadku warto wybrać wspólną analizę szafy.

Ile kosztując usługi personal shoppera?

Cena będzie tutaj mocno zależna od tego, w jakim mieście chcemy ją realizować i na jakiego specjalistę się decydujemy. Jeżeli będzie to osoba z ogromnym doświadczeniem i pracująca nawet ze znanymi osobami, cena będzie wynosiła nawet kilkaset złotych za godzinę, podczas gdy żadna z powyższych usług nie będzie trwała mniej, niż około 2-3 godziny. 

Personal shopper – konsultacje za darmo

Jeżeli chcemy zdecydować się na darmową pomoc stylistki, warto poszukać takich ofert w galeriach handlowych w okolicy – często zatrudniają one personal shopperów, których usługi oferują zupełnie za darmo. Galerią handlową, która ma taką ofertę pod Warszawą, jest Galeria w Łomiankach