Trampki slip on to przede wszystkim wygoda i styl! Są lepszym modelem niż tradycyjne trampki z wielu względów – nie posiadają sznurówek, występują zarówno w wersji sportowej, jak i tej eleganckiej. Doceni je każda aktywna kobieta, która uwielbia wygodne buty, nie lubi bolących stóp i biegać w szpilkach po zatłoczonym mieście. 

Do spódnicy i sukienki

Dokładnie tak! Te trampki ładnie prezentują się ze spódnicą. Tegoroczną klasyką, zaobserwowaną latem w mieście były białe trampki. Zostały docenione przez to, że są uniwersalne, dobrze prezentują się z jeansami, krótkimi spodenkami, jak i spódnicami. Wystarczy tylko dobrać odpowiednią spódnicę i w drogę! Do spódnicy będą także pasować buty w kolorach pastelowych. Czarne mogą być zbyt ostre. Takie buty można dobrać zarówno do spódnicy sportowej, przewiewnej lub bardziej eleganckiej spódnicy ołówkowej. Buty takie będą także dobrze prezentować się w zestawieniu z sukienką do kolana lub krótszą, a także do długiej spódnicy.

Do pracy

Trampki slip on można ubrać także do pracy. Polecane osobom, które mają problemy z kręgosłupem lub muszą dużo chodzić, czy stać. Sprawdzą się na co dzień w pracy, pomijając formalne spotkania. Do pracy możemy wybrać te czarne z cekinami, czy pokryte ekoskórą (lub materiałem podobnym do skóry). Takie buty będą wyglądać bardziej formalnie. Do tego można dobrać białe spodnie i elegancką bluzkę i czarny żakiet. Warto ubrać delikatną biżuterię do dopełnienia stylizacji. 

Kombinezonem i shorty

Buty tego typu będą dobrze prezentować się także z shortami i kombinezonami. Takie zestawienie najlepiej wybrać na zakupy, na plażę, na zwiedzanie, czy na spacer. Slip on-y ubrane do kombinezonu dadzą już pełną stylizacje. Wystarczy dobrać tylko elegancką torebkę lub worek ekologiczny (w zależności, czy chcemy wyglądać bardziej klasycznie, czy sportowo), okulary i delikatną biżuterię. Trampki pasują idealnie także do shortów, zarówno tych krótkich, jak i tych trochę dłuższych. Dodatkowym atutem tych butów jest to, że łatwo je założyć i ściągnąć. Przed wejściem do wody, czy na plażę, jednym ruchem ręki ściągniemy je z nogi, bez potrzeby rozsznurowania butów. Tak samo będzie z wkładaniem butów.