Zdecydowanie warto wiedzieć, jak dobrać bieliznę do figury, bo bielizna to tajna broń kobieca. Chodzi o to, że nie tylko podnosi nasze biusty, ale też naszą pewność siebie! Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego jak należy dopasować bieliznę do swojej figury. Przeczytaj go koniecznie!

Bielizna, a kobieca figura

Przede wszystkim zacznijmy od najważniejszej sprawy - każda kobieta może wyglądać pięknie w bieliźnie. I tutaj nie jest ważne czy masz małe piersi, duży brzuch, szerokie biodra - bielizna, tak jak inne części garderoby modeluje naszą figurę, niweluje niedoskonałości i podkreśla to, co najpiękniejsze. W związku z tym kluczem jest poznanie swojej sylwetki i odpowiedzi na pytanie, jak dobrać bieliznę do figury. Oczywiście w sklepach możesz wybierać i przebierać wśród fig i biustonoszy. Okazuje się jednak, że znalezienie modeli odpowiednich dla siebie, a do tego ładnych i seksownych nie jest trudnym wyczynem.

Jaka bielizna dla kobiet o małych piersiach?

Generalnie rzecz ujmując, jeśli masz kompleks małego biustu, zawsze możesz sięgnąć po staniki z usztywnianą i wypełnioną miseczką typu push-up. Poza tym w twoim przypadku świetnie sprawdzą się także bardotki.

Natomiast jeśli nie chcesz koniecznie dodawać objętości swoim piersiom, możesz z dumą zaprezentować je w seksownej bieliźnie. Musisz wiedzieć, że w sklepach jest mnóstwo ślicznych staników, które najpiękniej wyglądają na niewielkim biuście. Są to np. koronkowe, prześwitujące, trójkątne. Przede wszystkim nie powiększą optycznie biustu, ale za to są super seksowne! Zdecydowanie będzie to idealna bielizna dla ciebie!

Jaka bielizna dla kobiet o dużych piersiach?

Przede wszystkim duże piersi potrzebują solidnego wsparcia w biustonoszu. W związku z tym miseczki koniecznie muszą być usztywniane fiszbinami, ramiączka muszą być szerokie, tak, by nie wpinały się w ciało. Dlatego też brafitterki dla dużych biustów polecają balkonetki, czyli modele zakrywające 3/4 piesi, z wysokim mostkiem (czyli łączeniem między miseczkami), których miseczki zbudowane są z trzech części. Poza tym biustonosze typu full- cup, w których miseczki są na tyle duże, że przykrywają biust niemal w całości. Ponadto takie modele często mają wszyty także panel boczny, który dodatkowo pomaga "Zebrać" piersi z boków. Jednak priorytetem staników dla dużych piersi jest odpowiednio zebrać i podtrzymać biust, ale to nie oznacza, że takie modele nie mogą być seksowne!

Jaka bielizna dla krągłych kobiet?

Trzeba przyznać, że bielizna to tajna broń każdej kobiety plus size. Przede wszystkim wygładza wszelkie fałdki, wysmukla sylwetkę, i ile oczywiście jest dobrze dobrana. Dlatego biustonosz należy dobrać według wskazówek udzielonych kobietom z dużym biustem.