W jaki sposób dobrze dobrać bieliznę? Tym bardziej w rozmiarze XXL? Dobrze dobrana bielizna jest niezwykle ważna, ponieważ dopasowany biustonosz może zdziałać cuda. Dobrana odpowiednio bielizna modeluje naszą całą sylwetkę, pozwala poczuć się kobieco, seksownie i pewnie siebie. To najważniejszy element kobiecego stroju, nawet jeżeli jest niewidoczny.

W jaki sposób dobrać biustonosz?

 

Panie mające obfite, okrągłe kształty najczęściej chcą zmniejszyć swój biust. Zamiast mieć na tym punkcie niepotrzebne kompleksy wystarczy dobra bielizna i śmiało można zacząć być dumnym z pokaźnego biustu. Aby dobrze dobrać biustonosz musimy zrobić dwie rzeczy. Po pierwsze poznać swój rozmiar, w tym celu zmierz obwód piersi i obwód pod biustem. Odejmij od obwodu biustu obwód pod biustem. Wynik będzie odpowiednikiem rozmiaru twojej miseczki. Dla miseczek D jest to z reguły wynik ok. 20 cm, a każda kolejna miseczka jest większa lub mniejsza o 2 cm. Czasem jednak są różnice wynikające z przyjętych przez daną markę bieliźniarską rozmiarów. Dlatego też tak ważna jest druga rzecz. Zawsze uważnie mierz biustonosz! Poruszaj się w nim, schyl, podnieś i opuść ręce kilka razy energicznie. Jeśli biustonosz się przesuwa, odstaje lub wpina w ciało - jest nieodpowiedni dla ciebie i musisz szukać innego rozmiaru lub modelu. Mamy różne ciała sylwetki i rozmiary nie każdy model biustonosza będzie dobry dla każdej kobiety. Warto o tym pamiętać zamiast się załamywać złym wyglądem w danym modelu.

Jak dobrać majtki?

Idealne majtki powinny być przede wszystkim dopasowane do twojego rozmiaru, z niewidocznymi i możliwie niewyczuwalnymi szwami oraz wykonane z cienkiego materiału. W rozmiarze XXL raczej zrezygnuj z majtek z wycięciami i ze stringów. Figi będą zdecydowanie lepsze niż stringi dla Twojej figury, ale absolutnie nie wybieraj modelu "babcinego", czyli za dużego, bo z pewnością nie będą wyglądały estetycznie, ani w brzydkie wzory z kiepskich materiałów. Postaw na figi wysmuklające brzuch, czyli np. z podwyższonym stanem.

Jak wybrać bieliznę na randkę? 

Na randkę wybierz seksowny, najlepiej koronkowy zestaw w czerni lub czerwieni (nic pstrokatego, błyszczącego ani krzykliwego). Jeśli chcesz czuć się pewnie, wybierz koszulkę z niewielkimi prześwitami lub biustonosz z falbanką spływającą na brzuch, która subtelnie ukryje małe mankamenty.