Pupa to ta część ciała kobiet, z którą one wiążą wiele swoich kompleksów a jednocześnie którą uwielbiają mężczyźni. W tym artykule dowiemy się jakie majtki są najseksowniejsze, jak skorygować kształt pupy, i jak dobrać tak bieliznę, aby nasza pupa wyglądała jak najlepiej.

Mity dotyczące pupy i jej odzienia

Jest kilka mitów, które niestety są rozpowszechnione i tak często powtarzane, że większość kobiet w nie uwierzyła. Pierwszym mitem jest to, że podobno mężczyźni uważają za najseksowniejszą bieliznę stringi - otóż moje drogie sytuacja tak nie wygląda - stringi owszem odkrywają najwięcej ciała ale często mężczyzn pociąga bardziej to co subtelnie zakryte jest koronką niż całkiem pokazane. Stringi są niewygodne i sprawdzają się chyba jedynie latem pod półprzeźroczystymi ciuchami lub specjalnie założone na noc. Pamiętajmy jednak że mężczyźni mają różne gusta. Jeden będzie uwielbiał stringi inny nie. Kolejnym mitem na temat bielizny jest to że korygujące majtki to największy możliwy obciach. Otóż nie moje drogie - w dzisiejszych czasach taka bielizna może być wykonana w tak ładny i kobiecy sposób, że to żaden wstyd ją nosić bo wygląda estetycznie, schludnie seksownie i do tego wszystkiego poprawia nasz kształt. Czego chcieć więcej? 

Jakie powinny być majtki?

Majtki powinny spełniać trzy podstawowe funkcje - chronić przed zimnem i zabrudzeniami, modelować naszą sylwetkę oraz zdobić nasze piękne pupy. Moda bieliźniarska zmienia się bardzo szybko i co jakiś czas prym wiodą inne kształty, formy oraz rodzaje majteczek. Pamiętajmy, żeby ślepo nie podążać za modą i zawsze dopasować bieliznę przede wszystkim do własnej figury. 

Różne kroje majtek

Wyróżniamy kilka różnych krojów majtek. Najbardziej uniwersalny model oraz ten który ostatnio jest coraz bardziej popularny a jednocześnie w którym dobrze prezentuje się większość pup, to męskie bokserki. Kolejny model to stringi, które wbrew obiegowej opinii nie są zbyt korzystne dla wyglądu naszych pośladków. Możesz sobie na nie pozwolić, wyłącznie jeśli nosisz rozmiar nie większy niż 36 albo masz wyjątkowo piękne, jędrne i kształtne pośladki. Kolejnym modelem są tak zwane francuskie szorty, są to majtki odsłaniające połowę pupy. Najseksowniejsze są jednak bardzo niskie biodrówki, które na ogół pasują każdej pupie. Pamiętajcie bielizna nie powinna być w bardzo wzorzyste wzory i zbyt wyraziste kolory - najlepsza bielizna to ta klasyczna.