Trzeba przyznać, że największą uwagę przyszłe pannę młode poświęcają oczywiście wyborowi sukni ślubnej. Przede wszystkim to od niej zależy jak ów panna młoda będzie się prezentować w najważniejszym dniu w swoim życiu. Pojawia się jednak pytanie - co włożyć pod sukienkę? Bardzo często jest to nie lada problem. Na szczęście producenci bielizny zadbali o to byśmy w tym dniu mogły czuć się w 100% komfortowo. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego jak dobrać odpowiednią bieliznę do sukni ślubnej. Przeczytaj go koniecznie! 

Bielizna ślubna - jak ją dobrać?

Zacznijmy od tego, że współcześnie bielizna ma spełniać wiele różnych funkcji. Poza tym ma podkreślać nasze atuty, zapewniać nam komfort i niewątpliwie musi być seksowna. Jednak przy wyborze bielizny ślubnej musimy zastanowić się, czy wytrzymamy w niej całą noc, czy utrzyma ona nasze wdzięki na swoim miejscu podczas zabawy oraz, czy będzie dobrze się prezentować w noc poślubną. Oczywiście na noc poślubną możemy mieć komplet bielizny specjalnie przygotowany na tę okazję. No cóż, nasz partner z pewnością będzie mile zaskoczony jeżeli wyjdziemy w czymś wyjątkowym, ubranym specjalnie dla niego, na tę jedną wyjątkową noc. Pojawia się pytanie jak więc dobrze dobrać bieliznę do sukni ślubnej?

Biustonosz do głębokiego dekoltu

Przede wszystkim głęboki dekolt w sukience obliguje do pięknej ekspozycji piersi. Dlatego też najlepiej robią to biustonosze z push-upem. Oczywiście muszą być sztywne od spodu, tak by wypychały nasz biust ku górze. Ale pamiętajmy też by miseczka nie wystawała powyżej sukni ani żeby nie prześwitywały spod niej sutki. Dlatego najlepiej podczas poprawek i przymiarek sukni ślubnej przyjść z wybraną bielizną wszystko dopasować i popoprawiać. Poza tym podczas takiej przymiarki nie bój się poskakać i powyginać na wszystkie strony. Dodatkowo pamiętaj, że twój strój ma wytrzymać całą noc.

Biustonosz do wycięcia na plecach

Generalnie rzecz ujmując: nie martw się! Ponieważ, jeżeli podobają Ci się głębokie dekolty na plecach z pewnością znajdziesz wiele łatwych rozwiązań. Wbrew pozorom nie będziesz skazana na wystąpienie bez bielizny. Okazuje się, że wystarczy kupić sobie biustonosz z szelką na szyję lub z krzyżowym zapięciem. Właśnie ta druga opcja pozwala pewniej utrzymać biust na właściwym miejscu. Mało tego, oprócz tego krawcowa może zawsze wszyć biustonosz do środka, bez względu na to, którą opcję wybierzesz pamiętaj, by wszystko sprawdzić, czy nic nieestetycznego nie wystaje. Niestety, ale taka wpadka może być uchwycona zarówno przez fotografa, jak i gości, a to nigdy nie jest miłym doświadczeniem