Jeżeli chodzi o męską bieliznę to czym kierować się podczas wyboru? Zdecydowanie warto to wiedzieć, ponieważ ten element garderoby ma duży wpływ nie tylko na wygodę, ale też na estetykę całego stroju. Dlatego należy zadbać przede wszystkim o właściwy materiał i krój. Pomyśl, a może strzałem w dziesiątkę będzie zakup bielizny termo aktywnej? Poniżej znajdziesz krótki poradnik, dotyczący tego jak należy odpowiednio dopasować i wybrać męską bieliznę!

Nowa bielizna – jakie są upodobania faceta?

Zacznijmy od tego, że to kwestia kluczowa i właściwie baza, od której należy rozpocząć swoje zakupy. Oczywiście mężczyźni w wielu przypadkach nie lubią zmian, trzymają się raczej tego, co już wcześniej przetestowali i uważają za sprawdzone. W związku z tym, jeżeli chcesz kupić coś swojemu facetowi, dowiedz się najpierw, jaką bieliznę lubi nosić. No cóż, pierwsza możliwość, najłatwiejsza, po prostu zapytaj. Natomiast druga opcja, dla lubiących robić niespodzianki, przejrzyj jego garderobę… Za to trzecia ewentualność, bazuj na tym, co zdążyłaś podejrzeć… Generalnie, jeżeli zdecydujesz się na zakup bielizny męskiej, sprawdź, czy nie kupisz jej taniej, dzięki kodom i kuponom rabatowym. Zwykle wystarczy przejrzeć kategorię Odzież i akcesoria. Natomiast jeżeli nie zdecydujesz się na zakup bielizny, może twój wybór powinien paść na męską biżuterię.

Podstawowe kwestie przy wyborze bielizny

Przede wszystkim wygoda to podstawa! Czyli, w praktyce oznacza to, że bielizna nie może być zbyt obcisła. Poza tym, kolejna kwestia to brak niewygodnych szwów (zazwyczaj ma jeden delikatny ściągacz). Musisz wiedzieć, że niedopasowanie może doprowadzić do otarć, oparzeń, a może nawet wysypki. Ponadto znaczenie ma materiał, musi dobrze przepuszczać powietrze, potocznie mówiąc powinien „oddychać”. Zwykle poleca się tu bawełnę, najlepiej 100%. Dobrym materiałem jest też bambus, oraz tkaniny, w których zawarte są dodatki modalu. Przede wszystkim materiał powinien być bakteriostatyczny i antyalergiczny. Dodatkowo wybór męskiej bielizny uzależniony jest też od pory roku, na lato poleca się tę z lżejszych materiałów.

Rodzaje męskiej bielizny – plusy i minusy

Bokserki są chyba najbardziej znanym obok slipów rodzajem bielizny. Przede wszystkim do plusów należy tu to, że są wygodne i przewiewne, a oprócz tego są wygodne. Musisz wiedzieć, że luźne bokserki, czyli bokserki typu szorty założone pod jeansy, nie będą powodowały dyskomfortu. Ale jest jeden minus, nie sprawdzają się podczas aktywnego uprawiania sportu. Jednak alternatywą są bokserki, które opinają ciało, można je wkładać nawet wtedy, gdy mężczyźnie zależy na elegancji