W szafie większości kobiet znajdują się ubrania, które pozwalają właścicielkom poczuć się wyjątkowo atrakcyjnie. Jednak istotne jest nie tylko to, co widać na pierwszy rzut oka, ale także ukryta pod odzieżą bielizna. Mężczyźni wbrew pozorom przywiązują sporą wagę do tego elementu kobiecej garderoby. Indywidualne preferencje mogą być różne, ale istnieją także uniwersalne wskazówki, które pozwolą paniom wybrać nie tylko komfortową, ale także wizualnie atrakcyjną bieliznę.

Podkreślenie atutów

Dobrze dobrana bielizna ma przede wszystkim podkreślać figurę jej właścicielki. Nawet najbardziej kuszący model, jeśli jest źle dobrany do sylwetki, nie spełni swojego zadania. Warto eksperymentować i szukać najlepszych rozwiązań, a potem korzystać ze zdobytej wiedzy.

Aby bielizna kusząco opinała kobiece krągłości musi być przede wszystkim dobrze dopasowana pod względem rozmiaru. Zbyt duże figi lub stanik nie będą prezentować się efektownie, zbyt małe dodatkowo spowodują dyskomfort podczas noszenia. Szczególnie istotne jest dobranie rozmiaru stanika – coraz więcej kobiet chce świadomie zadbać o swoje piersi i korzysta z usług brafittingu.

Kusząca nie zawsze znaczy skąpa 

Dla niektórych pań zaskoczeniem mogą być deklaracje mężczyzn, na których bardziej działa kobieta w bieliźnie niż zupełnie naga. Zakrycie ciała efektownym materiałem lub subtelną koronką skutecznie rozbudza zmysły, dlatego nie zawsze trzeba wybierać najbardziej skąpe figi. Równie kuszące mogą być koronkowe szorty lub wycięte figi. Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, co najbardziej podoba się mężczyznom, a panie powinny także pamiętać o własnym komforcie. Przekonanie o atrakcyjnym wyglądzie i brak skrępowania są równie istotne jak sama bielizna.

Nie tylko figi i biustonosz 

Oferta bielizny, która zachwyci mężczyzn, jest bardzo szeroka – składają się na nią nie tylko komplety składające się z biustonoszy i fig. Warto zapoznać się także z ofertą halek, gorsetów lub podwiązek. Za jedne z najbardziej kuszących uważane są pończochy – zarówno te samonośne, jak i zapisane na ozdobnym pasie. Aby wzmocnić efekt, warto świadomie wybrać kolor bielizny – czerwony oraz czarny na pewno pobudzi zmysły, biały doda subtelności.