Wybór odpowiedniego prezentu nie jest zadaniem prosty. Dlatego też przychodzimy Wam z pomocą – oto, naszym zdaniem, najlepsze pomysły na prezenty dla kobiet, niezależnie od okazji.

Partnerem niniejszego wpisu jest krakowska Galeria Bronowice – znajdziecie tam wszystkie sklepy, o których wspominamy poniżej, a jeżeli żaden z poniższych pomysłów nie okaże się właściwy, warto wybrać kartę podarunkową tego krakowskiego centrum handlowego.

Zaczynajmy!

  1. Perfumy

Chociaż są prezentem naprawdę bardzo klasycznym, nigdy nie są w złym tonie. Wręcz przeciwnie,  kobiety perfumy uwielbiają, i nawet jeżeli mają ich wiele, na pewno kolejny flakon je ucieszy. Warto jednak odpowiednio trafić z samym zapachem. Jeżeli nie wiemy, co wybrać, warto postawić na sprawdzoną obsługę w perfumeriach, takich jak Douglas. Pamiętajmy jednak, że będą tutaj potrzebne odpowiednie podpowiedzi z naszej strony – zastanówmy się, jakie nuty zapachowe lubi osoba, którą chcemy obdarować, albo jakie perfumy lubi, by wybrać inne, lecz do nich podobne.

Pamiętajmy, że w przypadku perfum, warto stawiać na bezpieczne zapachy na prezent, chyba,  że  naprawdę dobrze znamy gust drugiej osoby, wtedy warto stawiać na bardziej ryzykowne propozycje.

2.Biżuteria

Kolejny klasyczny, lecz niemal zawsze trafiony pomysł na prezent. W tym wypadku konieczne jest zaobserwowania, jaką biżuterię nosi osoba, która chcemy obdarować. Czy to srebro, a może złoto, czy biżuteria jest minimalistyczna, czy dość pokaźnych rozmiarów? Pamiętajmy, by prezent dopasować do tego, co ktoś lubi, a nie kupować go „pod siebie” - to bardzo popularny błąd. Jeżeli ktoś lubi skromną złotą biżuterię, my natomiast sprezentujemy tej osobie olbrzymie, drewniane serce na rzemyku – cóż, nie będzie to najbardziej trafiony zakup i prezent jednocześnie.

Podobnie  jak  w  przypadku  perfum,  i  w  tym  przypadku  możemy  liczyć  na  wsparcie  obsługi,  w  takich  salonach, jak Apart czy  Yes.  Pamiętajmy,  obsługa  taki  salonów  regularnie  pomaga  w  dobieraniu  odpowiednich  prezentów dla kobiet, na pewno więc pomogą również nam.

3.Bielizna

Jest to zdecydowanie bardziej odważna propozycja, niż dwie poprzednie, jednak jeżeli chcemy kupić prezent dla naszej partnerki, nic nie stoi nam na przeszkodzie. W tym przypadku największym problemem okazuje  się rozmiar, warto więc dokładnie go sprawdzić, a gdyby zaszła taka potrzeba, nie bójmy się skonsultować z obsługą danego sklepu. Na co dzień pomaga ona mężczyznom, którzy kupują takie prezenty, potrafią więc odpowiednio dobrać m.in. rozmiar bielizny, nawet gdy wydaje nam się, że zupełnie go nie znamy.

W tym przypadku w Galerii Bronowice czekają na nas takie salony, jak Atlantic czy Triumph.

 

4.Wyposażenie domu lub mieszkania

To idealny pomysł, jeżeli szukamy czegoś praktycznego. W wielu sklepach, takich jak  Duka,  Homla  czy Home&You czeka na nas naprawdę ogromny wybór dekoracji, czy wyposażenia domu. Warto rozważyć również świeczki, czy domowe dekoracje. Pamiętajmy, że niezbędne okaże się dobranie akcesoriów, dodatków czy dekoracji do tego, jaki styl ktoś lubi – jeżeli mieszkanie osoby, którą chcemy obdarować, jest nowoczesne, nie stawiajmy na klasyczne dekoracje wnętrz, i odwrotnie.

5.Książka

Kolejny klasyczny pomysł, jednak będzie idealnym rozwiązaniem, jeżeli szukamy taniego, mało zobowiązującego prezentu na poziomie. Oczywiście w tym przypadku warto znać czytelniczy gust drugiej osoby, lecz wcale nie jest to konieczne, wystarczy dopasować książkę do osobowości. Przykładowo, jeżeli osoba, którą chcemy obdarować, jest kobietą, ambitną i nieugiętą, dobrym rozwiązaniem może okazać się biografia znanej i silnej kobiety, jak np. Michelle Obama.

Nie masz pomysłu na prezent? Kup kartę podarunkową!

Jeżeli nie mamy pomysłu na prezent, warto wybrać kartę podarunkową. W przypadku karty podarunkowej Galerii Bronowice, osoba obdarowana będzie mogła wykorzystać przekazane na niej środki aż przez 12 miesięcy, i to niemal w każdym sklepie na terenie całego centrum handlowego, dzięki czemu jest to opcja znacznie bardziej wszechstronna niż w przypadku karty podarunkowej do danego sklepu czy sieci sklepów. Dodatkowo kartę podarunkową można doładować bardzo zróżnicowanymi kwotami, od 30 do 4000 zł, a do tego sama karta podarunkowa, pomimo eleganckiego wyglądu, jest za darmo, a my płacimy jedynie za jej doładowanie. Kartę podarunkową Galerii Bronowice można kupić i stacjonarnie, w Puncie Obsługi Klienta, jak i przez internet.