Doskonały peeling musi zawierać doskonałe składniki. Jedynie wtedy upiększy ciało niczym artysta. Dlatego w ERIS BODY ART połączyliśmy tylko te starannie wybrane i najlepsze.

Dobrane z aptekarską precyzją monokryształy cukru w zawiesinie olejów mineralnych, oddziaływają na skórą, gładząc ją z niezwykłą delikatnością, zmniejszając się w trakcie zabiegu kosmetycznego, nie dając wrażenia zarysowanego naskórka.

W trakcie pielęgnacji, skóra jest wspierana także przez kompleks witamin. Bezpośrednia ekspozycja witaminowa w pełni pielęgnuje skórę, dając znacznie lepszy efekt niż tylko zwyczajna suplementacja w diecie. Zawarty w Krystalicznym peelingu cukrowym kwas askorbinowy - witamina C czyni ją jaśniejszą, wypoczętą, jędrniejszą i zdrowszą. Jest ona szczególnie wskazana przy cerze wrażliwej, ze skłonnością do pękania. Naczynka skórne ulegają wzmocnieniu i samodzielnie się oczyszczają. Preparat witaminy E wzbudza wewnątrzskórne krążenie, nawilża i redukuje stany zapalne. Tworzy też warstwę ochronną wokół komórek tłuszczowych budujących skórę, chroniącą przed bezpośrednim światłem słonecznym, zanieczyszczeniami powietrza bądź dymem papierosowym. Jest niezbędna przy powstrzymywaniu procesu starzenia.

Pamiętać należy, że skóra dla młodego i zdrowego wyglądu wymaga starannej pielęgnacji przez cały rok. Dotyczy to szczególnie okresu wakacyjnego jak i zimowego, kiedy to czynniki temperaturowe wywierają ogromny stres na pokrywy skórne. Dlatego regularne stosowanie Krystalicznego peelingu cukrowego jest takie ważne. Tylko wtedy gwarantuje trwale gładką i sensualnie elastyczną skórę. A przy tym ERIS BODY ART wystarczająco ją natłuszcza zatem balsam po peelingu jest zbędny a to daje jeden zabieg mniej.

 

Stosowanie: Umyć dokładnie twarz, następnie na wciąż lekko wilgotną skórę, delikatnie nałożyć niedużą porcję peelingu. Masować okrężnymi ruchami aż do rozpuszczenia kryształków cukru pod palcami. Dokładnie spłukać wodą. Cieszyć się z efektów.

                       

Opakowanie: 220g