Avene tworzy swoje kosmetyki na bazie sławetnej wody termalnej wydobywanej w laboratoryjnych warunkach w miejscowości o tej samej nazwie, będącej centrum wodolecznictwa i nowoczesnej dermatologii. Dzięki niej doskonale pasuje dla skóry wrażliwej, delikatnej lub z problemami alergicznymi. Jej cechy i parametry stanowią o jakości produktów a tym samym o sile marki.

Żel Trixera+ Selectiose został stworzony specjalnie dla skóry suchej, bardzo suchej i atopowej. Zaleca się go do użytku już u dzieci. Co bardzo ważne może być również stosowany u niemowląt od 1 miesiąca życia. Jeżeli masz skórę przesuszoną z powodu leków – np. przy intensywnych kuracjach hormonalnych bądź sterydowych, to ten żel jest wyśmienitym remedium.

Przy tym jest bezzapachowy, pozbawiony parabenów, bardzo łagodny w działaniu i nie podrażnia oczu. W trakcie terapii nie narusza naturalnej warstwy ochronnej skóry. Wysoka zawartość chemicznie czystej wody termalnej z Avene uśmierza punktowe podrażnienia skóry i nadaje jej bardzo przyjemną fakturę.

Produkt można stosować pod prysznicem i przy kąpieli, działa równie dobrze u kobiet jak i u mężczyzn. Nadaje się do codziennej pielęgnacji.

 

Stosowanie: Niedużą porcję żelu nałożyć na dokładnie umytą i jeszcze wilgotną skórę. Wmasować delikatnymi ruchami rąk. Spłukać dokładnie i ostrożnie osuszyć skórę, dbając aby nie została przesuszona. Po wchłonięciu zaleca się zastosowanie kremu lub balsamu Trixera+ Selectiose.

 

Opakowanie: 400 ml.