Profesjonalny krem do terapii antyzmarszczkowej, drugiego stopnia, do stosowania na noc. Dedykowany kobietom w wieku około 40 lat. W efekcie swojego działania zauważalnie redukuje zmarszczki w szczególności tzw. zmarszczki elastyczne, ale przede wszystkim eliminuje odpowiedzialną za nią elastozę.

W składzie znajdziemy:

Retinoid –kompleks witaminy A to najważniejsze osiągnięcie kosmetologii. Stanowi najskuteczniejszy środek regenerujący skórę. Ale zakres jego działania jest szalenie szeroki i obejmuje m. in. łagodzenie zmian trądzikowych, redukcję plam skórnych, niszczenie wolnych rodników zanieczyszczających skórę, opóźnia wiotczenie skóry, wzmacnia jej strukturę. W Dermokremie przeciwzmarszczkowym został ukierunkowany na wyrównywanie zmarszczek, wsparcie odbudowy naskórka i przyspieszenie metabolizmu komórkowego, poprawę jakości cery i uczynienie jej odporniejszą na czynniki zewnętrzne. Zwiększa ilość kolagenu, szczególnie we włóknach dotkniętych elastozą. Dzięki swej złożoności prowadzi do naprawy uszkodzeń także i tych powstałych na skutek ekspozycji na światło słoneczne, a skóra jest sprężysta i elastyczna.

Reaktywator odnowy skóry FGF1 LMS™ z rewolucyjną technologią LIPO-SPHERE (transportu dermalnego)– wzbudzający samoistną i wielopoziomową odbudowę komórek skóry prowadzącą do jej odmłodzenia. W swej funkcji reaktywuje komórki poprzez rozszerzenie możliwości namnażania , najważniejszego budulca skóry, fibroblastów, polepszając i przedłużając ich metabolikę. Tkanki samodzielnie wzmagają wytwarzanie czynników budujących skórę – kolagen, elastyna, kwas hialuronowy. Skóra staje się elastyczniejsza, jej zmarszczki ulegają wygładzeniu, a nawilżenie osiąga należyty poziom. Jej struktura staje się automatycznie młodsza.

Aqua Calcis - woda wapienna o przebadanej czystości farmaceutycznej, dzięki właściwościom bakteriobójczym, koi podrażnienia wrażliwej skóry.

Krem sam w sobie stanowi filtr UV o parametrze 20 SPF.

 

Stosowanie: Stosować na dokładnie umytą twarz, raz dziennie rano.

 

Opakowanie: 50 ml