Wszyscy wiemy jak ważne jest zabezpieczenie ciała przed efektami stresu, nadmiernego pośpiechu i nietrafnie zbalansowanej diety, wpływających na wydzielanie niepożądanych zapachów. „IWOSTIN ASPIRIA Trójaktywny antyperspirant o przedłużonym działaniu 60 ml” jest nowatorskim kosmetykiem, o fazowym działaniu, dbającym o wysoki komfort higieny i dobre samopoczucie użytkownika. Pieczołowicie dobrane składniki pozostawią wielogodzinne uczucie świeżości i czystości, nawet do 48 godzin.

Wystarczy zastosować go na dokładnie umytą i wysuszoną skórę (także wrażliwą bądź alergiczną) aby cieszyć się z znacznie zredukowanej potliwości. Aspiria posiada nie tylko formułę antyperspirantu, ale także dermokosmetyku, zatem zawiera w sobie jednocześnie cechy lecznicze i łagodzące.

Ponadto antyperspirant skutecznie walczy z rozwojem bakterii, które powodują powstanie nieprzyjemnej woni. Dodatkowa formuła chroniąca gruczoły apokrynowe (znajdują się w znacznych ilościach w rejonie ludzkich pach), zapobiega namnażaniu się flory bakteryjnej żerującej na lipidach i proteinach będących efektem pracy tych gruczołów. Ograniczenie tego procesu dodatkowo wpływa na pozbycie się dyskomfortu, nie zaburzając przy tym zanadto rytmu wymiany cieplnej organizmu, niezbędnej dla funkcji termoregulacyjnej organizmu.

Dzięki braku zawartości alkoholu w ASPIRII, stosowanego w innych produktach do odkażania (przeciwbakteryjnego), nie powoduje podrażnień, wynikających z długotrwałego działania. Delikatniejsi użytkownicy mogą stosować ją codziennie bez obawy o powstanie efektu alergicznego.

 

Stosowanie: nakładać pod pachy rano i/lub wieczorem w razie potrzeby.

Opakowanie: 60 ml w wygodnym opakowaniu w technologii roll-on.

Sprawdź: Antyperspirant na nadmierne pocenie się