Fluid łączący funkcje kosmetyczne i jednocześnie krem przeciwsłoneczny? Fluid Iwostin Correctin Capillin to umożliwia. Jeżeli Twoja skóra wymaga dodatkowej ochrony, ma tendencję do czerwienienia na słońcu, reaguje intensywnie na czynniki zewnętrzne, to ten produkt jest dla Ciebie. Można go szczególnie polecić, każdemu kto ma walczy z pojawiającym się problemem teleangiektazji – czyli coraz powszechniejszej plagi tzw. skóry naczynkowej. Kłopoty z niewłaściwym rozszerzaniem naczynek na twarzy dotykają kobiety w każdym wieku, od nastolatek poczynając.

Jeżeli masz taką sam typ cery, skłonny do podrażnień a chcesz wygodnie przejść przez dzień, zastosuj ten fluid. Jego działanie powinno trwać do 10 godzin a w tym czasie skutecznie zamaskujesz wszelkie niedoskonałości swej cery i wyłagodzą się zaczerwienienia. Twoja skóra będzie niezwykle przyjemna w dotyku, delikatna i zadbana, z efektem gładkości.

Opracowana na nowo receptura połączyła dwa działania fluidu. Doskonale pielęgnuje twarz, tworząc przy tym warstwę ochronną a przy tym dogłębnie dba o piękno skóry.

Za funkcję pielęgnacyjną odpowiada m. in. znany ze swej skuteczności wyciąg z kasztanowca. Naturalnego pochodzenia escyna zapobiega rozszerzaniu się naczyń. Obecna w preparacie witamina C redukuje zaczerwienienia i wspiera eliminację erytemiczne stany zapalne skóry.

Wreszcie sprawdzony filtr UV o parametrze SPF 30, blokuje dostęp do skóry dla niekorzystnego wpływu słońca.

Dzięki przetestowanemu zestawowi mineralnych pigmentów, fluid pięknie przywraca naturalną kolorystykę cery.

Stosowanie: Wyczyścić dokładnie skórę twarzy i nałożyć jako podkład krem do skóry naczyniowej. Kiedy krem już się wchłonie, rozprowadź delikatnie kolistymi ruchami dłoni fluid Iwostin Correctin Capillin przy użyciu opuszków palców. Pamiętaj aby dobrać fluid o odpowiednim dla Twej skóry odcieniu. Nie będziesz mieć problemów z równomiernym nałożeniem fluidu Iwostin Correctin Capillin, ponieważ aplikuje się go niezwykle łatwo, nie ma problemu z rolowaniem się.

 

Opakowanie: 30 ml.